Ovečka
01.02.07,12:36
Dobry den, chcela by som sa spytat kde sa BA nachadza nejaka dobra predajna so znackovymi rotopedmi. Googlim ale nedari sa mi nic najst.
Dakujem za rady
katkaj
01.02.07,11:43
Dobry den, chcela by som sa spytat kde sa BA nachadza nejaka dobra predajna so znackovymi rotopedmi. Googlim ale nedari sa mi nic najst.
Dakujem za rady

skús popozerať na stránkach výrobcov. Možno tam budú mať aj sieť predajní kde predávajú ;)
Ovečka
01.02.07,11:49
no to ma tiez napadlo, lenze vobec netusim aki vyrobcovia rotopedy vobec vyrabaju. Chcela som skor pocut od tych, ktori nejaky rotoped vlastia, kde ho kupili....
katkaj
01.02.07,11:51
no to ma tiez napadlo, lenze vobec netusim aki vyrobcovia rotopedy vobec vyrabaju. Chcela som skor pocut od tych, ktori nejaky rotoped vlastia, kde ho kupili....

Tak bohužial týmto nemôžem poslúžiť. :confused:
Nika
01.02.07,12:02
Ovečka
01.02.07,12:11
to mam uz prejdene, ale dakujem aj tak :o)
judita1971
01.02.07,17:29
Velettka
01.02.07,17:45
skuste www.gym.sk ...... internetovy obchod .. ja som odtial kupila eliptical "Orion" a bola som s nimi aj som super spokojna :) cenovo su vyborny a do 3och dni som to mala doma :)
Maňuša
07.02.07,15:31
skús www.olpran.sk , mám s nimi dobré skúsenosti.
Llívia
15.03.09,16:51
skús www.olpran.sk (http://www.olpran.sk) , mám s nimi dobré skúsenosti.

Mala som od nich aj "orbitrek", čiže krosový trenažér, aj rotoped a nikdy viac! Z môjho pohľadu sú to šmejdy. "Orbitrek" sa pokazil niečo po pol roku po kúpe, ale v tej dobe bola len polročná záručná lehota. Olpran sídli v Trenčíne, tak som si tam išla kúpiť náhradné súčiastky a prístup personálu bol otrasný. Nič mi nepredali, až keď tam išiel jeden známy, čo tam niekoho poznal. Teraz sa mi pokazil aj rotoped (ktorý som mimochodom mala počas už dvojročnej záručnej lehoty dokopy 4x na reklamácii, z toho 3 reklamácie po sebe boli na jednu a tú istú závadu. Prvú reklamáciu vybavila predajňa na 33. deň a doteraz ľutujem, že som vtedy netrvala na vrátení peňazí. Po druhej reklamácii som si akože opravený rotoped vzala domov a doma som zistila, že závada stále trvá. Tak som ho dala späť na reklamáciu. To bola 3. v poradí. Keď ju akože "odstránili", bola som už poučená, rotoped som skúsila priamo v predajni, a závada stále trvala. Takže 4. reklamácia). V pondelok som sa bola opäť v Olprane pýtať na náhradné súčiastky na rotoped. Predavač mi povedal, že sa spýta servisáka a v stredu mi zavolá. Samozrejme, že nezavolal. Tak som mu volala v stredu. A on že mi dá vedieť v piatok. V piatok samozrejme nezavolal, tak som tam opäť volala. Povedal mi, že servisák niekam odbehol, ale že keď sa vráti, tak mi zavolá. Servisák je zrejme nezvestný, lebo doteraz sa dotyčný neozval. Takže v pondelok si idem po rozbité súčiastky, dám ich späť do rotopedu a budem na ňom makať, kým sa totálne nerozbije, a potom ho vyhodím. Tie súčiastky sú totiž špeciálne a nedajú sa len tak kúpiť.
Takže, ak si chcete kúpiť značku Olpran, dobre si to rozmyslite.
Na upresnenie: na rotopede cvičím tak od jesene do jari, keď sa nedá bicyklovať vonku v priemere skor hodinu denne.