darma
01.02.07,14:44
chceme zamestnať obchodných zástupcov, ktorí budú mať povedzme mesačnú mzdu 10 000,- Sk + 1,5% z dosiahnutého obratu predaja výrobkov, máme dilemu, nevieme sa zorientovať, tých 1,5% máme zahrnúť do mzdy ako odmenu za každý mesiac alebo tieto percentá máme posudzovať ako plnenie poskytnuté zamestnávateľom zamestnancovi zo zisku po zdanení, len neviem presne čo to znamená, ako postupovať pri výpočte dane zo závislej činnosti a výpočte odvodov do sociálnej poisťovňe a ZP a kedy sa toto plnenie poukazuje zamestnancovi, prosím poraďte mi, toto je oblasť s ktorou nemám vôbec skúsenosť.:(
vladan
01.02.07,19:05
chceme zamestnať obchodných zástupcov, ktorí budú mať povedzme mesačnú mzdu 10 000,- Sk + 1,5% z dosiahnutého obratu predaja výrobkov, máme dilemu, nevieme sa zorientovať, tých 1,5% máme zahrnúť do mzdy ako odmenu za každý mesiac alebo tieto percentá máme posudzovať ako plnenie poskytnuté zamestnávateľom zamestnancovi zo zisku po zdanení, len neviem presne čo to znamená, ako postupovať pri výpočte dane zo závislej činnosti a výpočte odvodov do sociálnej poisťovňe a ZP a kedy sa toto plnenie poukazuje zamestnancovi, prosím poraďte mi, toto je oblasť s ktorou nemám vôbec skúsenosť.:(

ani ja s týmto nemám skúsenosť, len idem rozmýšľať nahlas:

... tie mzdové podmienky si si vymyslela ty, alebo ti ich niekto povedal, že "toto" bude mzda pre obchodného zástupcu? lebo by si si mala najprv ujasniť, čo tých 1,5% je a aká je predstava, že sa budú vyplácať ... uvádzaš, že 1,5% je z dosiahnutého obratu predaja výrobkov - myslí sa obrat za mesiac, štvrťrok, rok? ... ďalšou vecou je uvedomiť si rozdiel medzi obratom a ziskom po zdanení ... obrat = tržby, zisk = výnosy - náklady, zisk po zdanení = zisk - 19% daň. Zisk po zdanení sa vypláca až po schválení hospodárskeho výsledku valným zhromaždením, čiže ak by si chcela zamestnanca vyplácať napríklad zo zisku po zdanení za rok 2007, tak to prvýkrát môžeš urobiť až v roku 2008.

Ako to celé chápem ja? mzda obchodného zástupcu napr. za január 2007 bude zložená z dvoch zložiek mzdy a to základná mesačná mzda 10 000 a odmenu 1,5% z dosiahnutého obratu, ktorý vyrobil daný obchodný zástupca za mesiac január - predajom tovaru dosiahol obrat napr. 100 000 Sk, teda 1 500. Jeho celková hrubá mzda bude vo výške 11 500,- Sk.

Druhá možnosť môže byť, že to 1,5% bude z celkového obratu firmy za mesiac január.

Obidve zložky mzdy mi tak budú vstupovať do hrubej mzdy a tvoria vymeriavací základ pre platenie odvodov do sociálnej poisťovne aj do zdravotnej poisťovne.

toť môj názor ;)