Soňula
02.02.07,07:48
Stala sa mi taká vec, neviem si s tým rady. Mám Win JÚ. Do ostatných záväzkov som si nahodila záväzok, v okienku TYP som zadala " O ", ako ostatné, lebo sa nejedná o úver. Keď si vo výstupoch zadám ročný výkaz, suma v záväzkoch vôbec nesúhlasí . Už som všetko prešla. Môže byť príčina toho, že tento ostatný zaväzok si uhrádzam len v týchto zaväzkoch, nejde to do PD. V PD si záväzok uhrádzam zvlášť. / ide o leasing/. prosím o radu.
lenkak
02.02.07,10:11
do výkazu Ti dáva údaje z faktúr, aj z ostatatných záväzkov.
Keď si dáš vo výstupoch zoznam obratov, malo by Ti zapísať aj tieto záväzky. Teraz nemám možnosť nazrieť do mrp a presne Ti napísať, večer sa ozvem.
Pripomínam si túto tému.
Soňula
02.02.07,10:44
do výkazu Ti dáva údaje z faktúr, aj z ostatatných záväzkov.
Keď si dáš vo výstupoch zoznam obratov, malo by Ti zapísať aj tieto záväzky. Teraz nemám možnosť nazrieť do mrp a presne Ti napísať, večer sa ozvem.
Pripomínam si túto tému.

Áno, keď si dám zoznam obratov, je to v poriadku, ako píšeš. Ale keď si dam ročný výkaz, tak je tam suma, úplne od veci. Ak by si na niečo prišla, budem rada. Ďakujem za ochotu a čas.
lenkak
02.02.07,20:03
Pokiaľ sa Ti v obratoch zobrazí správne číslo, tak si ho v ročnom výkaze jednoducho prepíš. Prepočet súčtu sa Ti spraví automaticky.
Marína
02.02.07,22:33
Teraz som to skúšala a mne, ak som zadala pri ukážke tlače/výber podľa dátumu/všetko, nezadalo nič. Ak zadám výber podľa dátumu/výber a zadám dátum 01.01.2006-31.12.2006 , tak je to O.K. Skús zadať aj Ty dátum od-do.