drobec27
02.02.07,08:00
Potrebovala by som poradiť s tým aké povolenie treba na zverejnenie fotografií mladej modelky,ak má len 17 rokov. Stačí podpísanú model relases (že môžem zverejňovať a používať fotografie)? Musí to podpísať jej zákonný zástupca? Modelka chce nafotiť aj akt. Neviem či je to vôbec možné( povolené), keď ešte nemá 18. ďakujem
j.s
02.02.07,08:52
Ak je model relases to, že ona (v tomto prípade jej zákonný zástupca - podla zákonu o rodine, kedze je maloleta) ti udelila súhlas, že môžeš zverejňovať a používať jej fotky, myslím, že to stačí.
Na to aby niekto mohol fotit akty nemusi mat 18 rokov, aspon si to myslim ja (ale aj tu budu mat este prsty zakonni zastupcovia)
Danila
02.02.07,08:56
Ak je model relases to, že ona (v tomto prípade jej zákonný zástupca - podla zákonu o rodine, kedze je maloleta) ti udelila súhlas, že môžeš zverejňovať a používať jej fotky, myslím, že to stačí.
Na to aby niekto mohol fotit akty nemusi mat 18 rokov, aspon si to myslim ja (ale aj tu budu mat este prsty zakonni zastupcovia) No ešte šťastie, že je to tak. Maloletej asi treba najskôr pozadku, a keď dospeje, možno zmúdrie. Ak nie, nech teda fotí akty.
Nika
02.02.07,09:45
Ak je model relases to, že ona (v tomto prípade jej zákonný zástupca - podla zákonu o rodine, kedze je maloleta) ti udelila súhlas, že môžeš zverejňovať a používať jej fotky, myslím, že to stačí.
Na to aby niekto mohol fotit akty nemusi mat 18 rokov, aspon si to myslim ja (ale aj tu budu mat este prsty zakonni zastupcovia)


Nožík sa mi otvára vo vrecku:mad:
j.s
02.02.07,10:16
Dami myslel som to v dobrom tak sa neurazajte, keby to bola moja dcera priviazem ju doma o radiator a mala by domace vazenie
Nika
02.02.07,11:30
Dami myslel som to v dobrom tak sa neurazajte, keby to bola moja dcera priviazem ju doma o radiator a mala by domace vazenie

No tak dobre..... :) . Ja som sa neurazila..... Ale akákoľvek téma "modelky-deti" ma zdvíha zo stoličky...... Keby to bolo v mojej moci, tak za to zatváram.......
A moje príspevky vymažem, lebo sem nepatria...
Muška
02.02.07,11:32
Nikuš, prečo by sem nepatrili? Veď je tu určite veľké množstvo matiek dcér. Mali by vedieť na čo si majú dať pozor.
Danila
02.02.07,13:08
Dami myslel som to v dobrom tak sa neurazajte, keby to bola moja dcera priviazem ju doma o radiator a mala by domace vazenieTo vôbec nebola urážka. To tak vždy pôsobím, keď pením nad tými dámami takmer ešte s pamperskami, čo nevedia čo so sebou. O ich mamách radšej pomlčím. A tento príspevok od teba ma potešil. Veľmi.
j.s
02.02.07,16:38
Som rad ze som potesil, ale tusim by som si mal zopakovat gramatiku (dami)
Melnick
02.02.07,17:36
Ak by sme to vzali gramaticky správne -s medzerou- potom by to tu nemohlo byť.:)
Pochopil???:D :D :D :D
j.s
02.02.07,17:41
:D
pochopil