912
02.02.07,11:24
Viete mi poradiť, čo sa píše v tomto odseku, keď mám celý rok len jedného zamestnávateľa a u neho aj žiadam?
a) poberal príjmy len zo závislej činnosti celkom od ......... iných zamestnávateľov, ktorí sú platiteľmi dane, od ktorých prikladám všetky potvrdenia o zúčtovaných a vyplatených príjmoch fyzických osôb zo závislej činnosti, o zrazených preddavkoch na daň z týchto príjmov a o priznanom a vyplatenom daňovom bonuse na vyživované deti3) a súčasne som

Naša mzdárka ma presviedča, že tam treba napísať 1. Ale veď ja som iného zamestnávateľa nemala ...
katkaj
02.02.07,10:31
Viete mi poradiť, čo sa píše v tomto odseku, keď mám celý rok len jedného zamestnávateľa a u neho aj žiadam?
a)poberal príjmy len zo závislej činnosti celkom od ......... iných zamestnávateľov, ktorí sú platiteľmi dane, od ktorých prikladám všetky potvrdenia o zúčtovaných a vyplatených príjmoch fyzických osôb zo závislej činnosti, o zrazených preddavkoch na daň z týchto príjmov a o priznanom a vyplatenom daňovom bonuse na vyživované deti3) a súčasne som

Naša mzdárka ma presviedča, že tam treba napísať 1. Ale veď ja som iného zamestnávateľa nemala ...

Napíš tam nulu prípadne to škrtni ;)
912
02.02.07,10:34
Ona kolegom tú nulu ale preškrtne a napíše tam jednotku. A tak sa hadame medzi sebou, čo tam podľa správnosti má byť.
katkaj
02.02.07,10:37
Ona kolegom tú nulu ale preškrtne a napíše tam jednotku. A tak sa hadame medzi sebou, čo tam podľa správnosti má byť.

Keď tam dá jednotku tak to znamená že zamestnanec mal ešte jedného zamestnávateľa a mal by priniesť potvrdenie o príjme
912
02.02.07,10:40
Ďakujem veľmi pekne za odpoveď, som toho istého názoru ... Zuzana