Maňuša
03.02.07,09:14
Neviem ako ale podarilo sa mi zablokovať na lište google Toolbar 1 pop - up okno.Čo mám urobiť,aby som zablokovala všetky,skúšam a nedarí sa mi.Pop-up okná ma veľmi rušia.Ďakujem.
kamowski
03.02.07,08:21
Ak používaš Mozilla Firefox:
Nástroje-Možnosti-Obsah
zaškrtni "Blokovať nevyžiadané vyskakovacie okná"
Maňuša
03.02.07,14:19
neviem,či to používam ,ale keď to otvorím podľa tvojho návodu tak tam nemám " Blokovať nevyžiadané vyskakovacie okná ",čo mám robiť ?
Manual
03.02.07,14:25
neviem,či to používam ,ale keď to otvorím podľa tvojho návodu tak tam nemám " Blokovať nevyžiadané vyskakovacie okná ",čo mám robiť ? Choď do nástroje - možnosti a klikni na Obsah (zemeguľu) a tam si zafajkni Zakázať nevyžiadané...
Maňuša
03.02.07,14:43
na zemeguľu nemôžem kliknúť,keď si dám obsah,pri nej je iba zapnúť
Maňuša
03.02.07,14:48
keď kliknem tak sa mi otvorí okno v angličtine a som vedľa
Manual
03.02.07,14:51
keď kliknem tak sa mi otvorí okno v angličtine a som vedľa
Ja to mám v slovenčine, tie okná sú prvé okienko na zafajknutie, ja mám zafajknutých všetkých 5 okienok pod sebou. To jedno čo je trošku v pravo to nemám zafajknuté;)
Maňuša
03.02.07,15:22
no mne sa dá zafajknúť iba prvé okno,RSACi,keď chcem dať ďalšie tak sa súčasne nedajú,medzitým som si stiahla Mozillu a tam to je, tzn,že keď si budem otvárať ineternet tak môžem cez Mozillu,Operu alebo Internet expl... mám ich všetky tri stiahnuté,jew to dobré
Manual
04.02.07,18:33
no mne sa dá zafajknúť iba prvé okno,RSACi,keď chcem dať ďalšie tak sa súčasne nedajú,medzitým som si stiahla Mozillu a tam to je, tzn,že keď si budem otvárať ineternet tak môžem cez Mozillu,Operu alebo Internet expl... mám ich všetky tri stiahnuté,jew to dobré
Doporučoval by som cez Mozillu.
Maňuša
05.02.07,15:28
Aj keď zablokujem cez Mozillu stále mi v inernete exploler blikajú tie okná.Chcem sa opýtať nezaťažuje to veľmi môj PC keď mám stiahnutú Operu,Mozillu a IE a pozerám na striedačku,lebo nie vždy sa mi dá to,ktorá stránka otvoriť.Ďakujem-
Janka6685
05.02.07,15:49
Aj keď zablokujem cez Mozillu stále mi v inernete exploler blikajú tie okná.Chcem sa opýtať nezaťažuje to veľmi môj PC keď mám stiahnutú Operu,Mozillu a IE a pozerám na striedačku,lebo nie vždy sa mi dá to,ktorá stránka otvoriť.Ďakujem-

Mne osobne sa zdá, že Opera spomaľuje comp, ale neviem...možno je to len pocit...
Charon
06.02.07,05:02
Dobrý deň,
iba poznámky k jednotlivým textom ...

Keď v Mozille vyblokujete pop up okná, tak ich blokujete v Mozille. Tak isto, keď zmeníte font v Worlde, tak sa Vám nezmení v účto-softe a naopak.

Keď prezeráte net viacerými programami (Mozilla, MS Explorer, Opera) tak sa Vám PC nespomaľuje, ak !!! ich nemáte spustené naraz. Vtedy Vám uberajú z pamäte a to sa prejaví spomalením PC.

Na vyskakovacie okná sú aj samostatné programi, ktoré blokujú okná na inom princípe a teda budú ich blokovať vo všetkých programoch. Ak ten program bude spustený. Ja používam Firefox (klon Mozilly) a som veľmi spokojný. Dá sa nastaviť, ktoré okná áno, ktoré nie. A jestvujú preň aj špeciálne pluginy, ktoré zlepšia ochranu pred Popup oknami.
kamowski
19.02.07,07:20
Pripájam stránku, kde sa dajú stiahnuť pluginy so slovenskou lokalizáciou:
http://www.mozilla.sk/firefox/

vľavo si klikni na "Rozšírenia", potom na "Rozšírenia pre Mozilla Firefox"
alebo choď rovno na:
http://www.mozilla.sk/rozsirenia/firefox/
Axel Wers
06.04.07,21:04
Mne osobne sa zdá, že Opera spomaľuje comp, ale neviem...možno je to len pocit...

Podobné skúsenosti aj ja mám s Operou. Síce nemám pocit že by mi spomaľovala comp, ale stránky mi načítava pomalšie ako Firefox alebo Maxthon.
Orim
20.04.07,20:16
Mne osobne sa zdá, že Opera spomaľuje comp, ale neviem...možno je to len pocit...


mal som 9 a tiež som mal ten pocit, tak som ju odinštaloval.