m_peter
04.02.07,17:55
Ahojte poradaci,
neviet mi niekto prosim Vas poradit, co mam robit ak sa mi pri spusteni systemu windows ukazuje hlaska NTkrnl (Network.Kernel.Security.Retiabilty.Compatibily) - ukazuje sa mi to iba jeden den, doteraz to neukazovalo. Nieviem ci to moze byt cerv, virus alebo program Net firewall.
Dakujem
Charon
06.02.07,06:04
Neviem, čo znamená slovo hláška. Vyskočí okno? Alebo modrá obrazovka? Je to výstražné okno? Ak sa nejedná o vírus, červ a podobne, alebo nejaký program (porucha) alebo úvodný oznam, tak skúste nasledovné.

Pri reštarte počítača stlačte (keď sa začne "štartovať") F8 a prejdite do safe módu, nechajte naštartovať PC až do konca a potom riadne vypnite. Potom skúste normálne naštarovať PC
mickeynator
06.02.07,09:01
suhlasim s charonom a doplnam: ak to neprejde, ide o virus, poznam mnoho takych pripadov, podarili sa mi odstranit pomocou sophos antivirus www.sophos.com (http://www.sophos.com) , je tam pekny hladac virusov a potom podla virusu si stiahnem medicinku ...
m_peter
06.02.07,15:50
podarilo sa mi s tym nieco spravit, najnovsia verzia NOD-ka mi nasla virus, odstranila mi ho a uz mi to neukazuje.
diky este raz