Vladkahz
04.02.07,19:26
Potrebujem radu neviem si poradit s týmto výkazom začala som podnikat len v 2006 nemám žiadny majetok ani závazky všetko platím v hotovosti tak neviem ako to vyplniť hlavne čo dať do krátkodobého finančného majetku či tam treba dať zostatok z penažného denníka v pokladni lebo bežný účet nemám dakujem vám ahojte
mysimis
04.02.07,18:27
Keďže nemáš BÚ, tak tam dávaš len zostatok pokladne. A nemáš ani zásoby ani majetok?
Vladkahz
06.02.07,18:55
Ahoj nie nemam ani tovar ani zasoby ja mam second hand a tam sa neda robit ani inventúra takže sa to neda ale na DU mi povedali že mam dat všade nuly tak teraz neviem už že ako:confused:
Monika Kováčová
06.02.07,18:56
Ale zostatok zásob určite v tom obchode k 31.12. máš. Inventúra sa dá vždy urobiť - dokonca aj v papiernictve. Jednoducho zrátaš kusy.
ekopo
06.02.07,19:44
A minimálne záväzok zo ZP za 12/2006 náhodou nemáš ???????? Pretože aj ten sa uvádza do výkazu o M a Z.
vikinka
06.02.07,19:54
Ahoj nie nemam ani tovar ani zasoby ja mam second hand a tam sa neda robit ani inventúra takže sa to neda ale na DU mi povedali že mam dat všade nuly tak teraz neviem už že ako:confused:
Tak potom neviem čo pedávaš,keď nemáš tovar ani zásoby.Inventúru musíš predsa urobiť,kupuješ na kg alebo na kusy?Podľa toho treba urobiť inventúru aspoň približne.To čo ti povedali na DÚ boli kontrolórky alebo správkyňa?Najskor na podateľni si dostala takú odpoveď!!!
ajkariky
06.02.07,22:29
Potrebujem radu neviem si poradit s týmto výkazom začala som podnikat len v 2006 nemám žiadny majetok ani závazky všetko platím v hotovosti tak neviem ako to vyplniť hlavne čo dať do krátkodobého finančného majetku či tam treba dať zostatok z penažného denníka v pokladni lebo bežný účet nemám dakujem vám ahojte
Ahoj na tom DÚ Ti dobre poradili, tak Ty nemáš žiadne zásoby /tovar / tak čo predávaš? len si pekne urob inventúru vyčísli Ks/cena a máš majetok nezabudni inventár,ktorý si nakupovala dať do HM + pokladničnú hotovosť pekne do koloniek a budeš majetok mať! A rátam že máš aj pokladnicu ktorú si musela kúpiť aj to je majetok, tak pekne pracuj .