sonička
05.02.07,13:04
Prosím Vás, neviete mi niekto poradiť ako mám zaslať mesačný výkaz do DDS WINTERTHUR ? Viem, že sa to dá aj cez mzdový program ale aj mám MZDY OD MRP ALE CEZ DOS-VERZIA, neviete mi niekto priložiť štruktúru rozpisu neviem si s tým rady?
Pepa
05.02.07,12:08
Prosím Vás, neviete mi niekto poradiť ako mám zaslať mesačný výkaz do DDS WINTERTHUR ? Viem, že sa to dá aj cez mzdový program ale aj mám MZDY OD MRP ALE CEZ DOS-VERZIA, neviete mi niekto priložiť štruktúru rozpisu neviem si s tým rady?
Mesačný výkaz do DSS? To je niečo nové???
sonička
05.02.07,12:21
Každý mesiac im zasielam rozpis platieb v ich štruktúre,a teraz to chcú elektronicky, kto mi poradí?
Jana Motyčková
05.02.07,12:39
Každý mesiac im zasielam rozpis platieb v ich štruktúre,a teraz to chcú elektronicky, kto mi poradí?
Pošli mi v SS mailovú adresu, pošlem ti podklady. Ale posiela sa to v štruktúre xml. Vytvoriť to je práca pre programátora, nie pre uživateľa.
sonička
05.02.07,12:44
Moja e-mail: adresa stemppmn@stonline.sk, budem rada.
Jana Motyčková
05.02.07,12:54
Moja e-mail: adresa stemppmn@stonline.sk, budem rada.
Odišlo ...
endrju
05.02.07,19:18
To ste sa v zamestnávateľskej zmluve dohodli, že im budete posielať výkazy elektronicky? :eek:
Zo žiadneho zákona nevyplýva zamestnávateľovi povinnosť posielať akékoľvek informácie DDSke okrem tých, ktoré si dohodnú v zamestnávateľskej zmluve. :cool:
Dúfam, že moje informácie sú správne. :rolleyes:
lustav
18.04.07,08:16
Pošli mi v SS mailovú adresu, pošlem ti podklady. Ale posiela sa to v štruktúre xml. Vytvoriť to je práca pre programátora, nie pre uživateľa.


Aj ja by som uvítala príklad xml súboru pre Winterthur - teraz už AXA, som programátor.
Ďakujem a čakám ana adrese lubica@inseko.sk

lustav
Jana Motyčková
18.04.07,16:18
Aj ja by som uvítala príklad xml súboru pre Winterthur - teraz už AXA, som programátor.
Ďakujem a čakám ana adrese lubica@inseko.sk

lustav
Odišlo .
Angelika
03.12.07,09:05
Dobry den, mozem poprosit aj ja o zaslanie struktury pre AXA , cez SS? Neviete, ci maju vsetky DDS rovnaku strukturu ? Ak nie, ma niekto aj ine struktury ? Vopred vdaka a krasny den.
lustav
04.12.07,11:51
Angelika,
pošli mi mailovú adresu a pošlem Ti štruktúru pre AXA a DDS Tatrabanky.
Pre ING -Tatry-Sympatia mám len v papierovej podobe, ale skús sa obrátiť priamo na nich. Ja som od nich získala štruktúru asi tak v roku 2000.
Netka
28.04.08,11:54
Prosím môžete niekto pripojiť štruktúru do DDS Tatrabanky?
Ďakujem.
Netka
30.04.08,08:03
Podarilo sa mi získať rozpis do DDS Tatrabanky, tak snáď niekomu pomôže.
Prajem pekný deň.