Terezap
05.02.07,17:12
Prosím Vás ako zaúčtujete bankový výpis bez pohybu. SZČO má pravidelné týždenné výpisy a keď nemá žiaden pohyb má tam vlastne len zostatok k určitému dňu. Lenže BV je očíslovaný a chcem to tam neako dať lenže neviem jak. Ďakujem
Zoltán Kovács
05.02.07,16:16
Prosím Vás ako zaúčtujete bankový výpis bez pohybu. SZČO má pravidelné týždenné výpisy a keď nemá žiaden pohyb má tam vlastne len zostatok k určitému dňu. Lenže BV je očíslovaný a chcem to tam neako dať lenže neviem jak. Ďakujem

Ja tiež mám podobné prípady. Riešim to tak, že do textu zápisu dám "info výpis" a pohyb nulový. Ide o to aby číselný rad nebol prerušený.
mysimis
05.02.07,16:16
Keď na BÚ nie je pohyb, tak nemáš o čom účtovať, t.j. nenastal účtovný prípad.
Terezap
05.02.07,16:27
Smith, prosím Ťa a ako pohyb uvedieš čo. Ja robím v MRP a bez pohybu mi to nevezme, ale fakt neviem ako čo to môžem zapísať. Ďakujem moc.
Zoltán Kovács
05.02.07,16:36
Smith, prosím Ťa a ako pohyb uvedieš čo. Ja robím v MRP a bez pohybu mi to nevezme, ale fakt neviem ako čo to môžem zapísať. Ďakujem moc.

Máš Win alebo dos.
Vo Win verzii nahodím dph kód 19, text zápisu "info výpis" a suma pohybu je 0. V dose neviem či to tak funguje.
Terezap
05.02.07,18:58
Mám Win. Už som to vyskúšala a funguje to. Ešte raz moc ďakujem.
dipe
07.02.07,10:07
...najlepšie bude ak si SZČO v banke zada žiadosť o výpisy po pohyboch. Potom nebudu čislované výpisy,kde nebol pohyb a bude to bez problémov.
orazel
07.02.07,10:16
...najlepšie bude ak si SZČO v banke zada žiadosť o výpisy po pohyboch. Potom nebudu čislované výpisy,kde nebol pohyb a bude to bez problémov.

..... alebo žiadať výpis na požiadanie, len potom musí chodiť osobne da banky, ale možnože stačí banku navštíviť napr. raz za štvrťrok, ak je málo obratov