SMartina
05.02.07,22:48
Ahojte. Chcela by som si overiť, či tlačím všetky podklady k výplatam:
výplatna listina, výplatné pásky, rekapitulácia výplatných pások, prehľad ceny práce po zamestnancoch, rozpis pracovnej doby, rekapitulácia zrazenej dane, podklady pre mesačný výkaz poistného - podrobné. Toto všetko tlačím. Chcela som vedieť, či treba tlačiť aj potvrdenie o prevzatí výpltatnej pásky, prehľad doplnkového sporenia a mincovku výplat. Zabudla som ešte na niečo? Prosím o radu, chcela by som mať všetko v poriadku a na nič nezabudnúť. Ďakujem.:)
SMartina
05.02.07,21:49
A na konci roka doplním podklady o mzdový list a doplním ELDZ. A malo by to byť všetko. Prosím o odsúhlasenie. Ďakujem.
liba2
06.02.07,05:22
Ahojte. Chcela by som si overiť, či tlačím všetky podklady k výplatam:
výplatna listina, výplatné pásky, rekapitulácia výplatných pások, prehľad ceny práce po zamestnancoch, rozpis pracovnej doby, rekapitulácia zrazenej dane, podklady pre mesačný výkaz poistného - podrobné. Toto všetko tlačím. Chcela som vedieť, či treba tlačiť aj potvrdenie o prevzatí výpltatnej pásky, prehľad doplnkového sporenia a mincovku výplat. Zabudla som ešte na niečo? Prosím o radu, chcela by som mať všetko v poriadku a na nič nezabudnúť. Ďakujem.:)Vyznačené tiež treba vytlačiť a dať podpísať zamestnancom.
Olymp ponúka širokú možnosť tlačenia výstupov. Rozhodnutie, ktoré výstupy vytlačiť a ktoré nie, bude závisieť aj od podmienok u zamestnávateľa (sledovanie na strediská, zákazky - alebo nie; a iné). Mali by byť vytlačené všetky výstupy, ktoré budú neskôr (pri kontrole) preukazovať nielen výpočet miezd, ale všetko čo s tým súvisí (poistenie, zrážky, prac.fond a pod.)