LESTAT
09.01.05,07:51
Dobrý deň prajem. Zo záujmom si čítam vase príspevky pretože mam tiež zakladanie s.r.o. pred sebou.Ak mi niekto môže poradit ako je to presne s voženim ZI do pokladne a ostatné záležitosti budem hrozne stastný.Chápem že vsetci máme práce až až a tak sa velmi potesím aj odkazu na literatúru alebo web. links. Mohol by som íst za komercným pávnikom ale chcem si to prestudovat sám a mať v tom jasno.
Este jedna prosba, ako je to z dokazovanim praxe v obore? Mám skúsenosti že pracovníčky ŽU maju každá in prístup ,ako koniec koncov vo vsetkom.Ak niekto zacne diskusiu na tému "nekompetentnosť zamestnancov štátnej správy" tak mám stovky príspevkov.
ekin
09.01.05,09:56
iba narýchlo: príjmový pokladničný doklad, prijaté od....... 200 000 Sk a hotovo. Nikto sa nestará, či tam sú. Samozrejme, potom účtovanie. Vznik s.r.o. a listiny su na porade uz zverejnene, troška sa potráp a cez Hľadať to určite nájdeš. Skutočne máme práce viac než dosť. A zároveň určite prečítaš koooopec zaujímavých a užitočných stránok
Heni
09.01.05,13:56
veru, o zakladaní s.r.o. tu už bolo veľa príspevkov v mnohých témach

čo sa týka dokazovania praxe - mne (alebo skôr úradníčke na ŽO) stačil papier od bývalého zamestnávateľa, kde uviedol aký čas a na akej pozícii som tam bola zamestnaná, iba si to odpísali a papier mi vrátili...

a čo sa týka diskusie - veď ju môžeš začať aj Ty... ;)