*agatha*
06.02.07,11:53
ahojte,
poradte prosim:
dnes nam volala jedna pani z posty. na poste sa zamestnala p. XXX, ktora u nas pracovala v r. 2006 1 mesiac (januar). k 31.12.2006 sme ju prepustili. ta pani z posty chce od nas nejake tlacivo o zrazkovej dani, alebo nieco take. vraj to ma byt nejake nove tlacivo. ja nemam ponatia, co moze chciet. zeby potvrdenie o prijme?? p. XXX u nas pracovala na skrateny TPP. dan sme jej nezrazali, lebo je prijem nikdy nebol taky vysoky.

neviete ake tlacivo po nas mozu chciet?

dakujeem.
Tweety
06.02.07,10:56
ahojte,
poradte prosim:
dnes nam volala jedna pani z posty. na poste sa zamestnala p. XXX, ktora u nas pracovala v r. 2006 1 mesiac (januar). k 31.12.2006 sme ju prepustili. ta pani z posty chce od nas nejake tlacivo o zrazkovej dani, alebo nieco take. vraj to ma byt nejake nove tlacivo. ja nemam ponatia, co moze chciet. zeby potvrdenie o prijme?? p. XXX u nas pracovala na skrateny TPP. dan sme jej nezrazali, lebo je prijem nikdy nebol taky vysoky.

neviete ake tlacivo po nas mozu chciet?

dakujeem.
Nejako sa ti to domotalo. Pracovala jeden mesiac v januári a prepustili ste ju k 31.12.06? akosi to neide dokopy. Ale určite potrebuje potvrdenie o príjme zo závislej činnosti a predd. na daň, ZD.... za to obdobie.
*agatha*
06.02.07,10:58
pardoon, poplietla som sa - prepustili sme ju k 31.1.2006
*agatha*
06.02.07,10:59
dakujem za odpoved