rage1
10.01.05,09:10
Registračná pokladnica a jej prihlásenie

Neviem ci som zaradila temu spravne, ale aj tak by som vas poprosila o radu. Majitel firmy kupil v roku 2003 od jednej firmy registracnu pokladnicu. Pretoze firma nemala do dnesneho dna ziadnu skusenost s pokladnicou, zaujimalo by ma co vsetko je potrebne spravit na nazaevidovanie takejto pokladnice na DÚ. K pokladnici firme odovzdali - uzivatelsky manual, certifikat na ktorom je osvedcenie od notara. Je treba este nejake ine osvedcenie?Kupila som pokladnicnu knihu. Co vsetko je este na splnenie podmienky zaregistrovania pokladnice. Zaroven by som sa chcela spytat ci nema niekto z vas skusenosti s ,,nahodenim pokladnice,,Jedna sa o pokladnicu PS 2000. Ja som este s pokladnicou nikdy nepracovala, tak mam z toho chaos ze co s tym. popripade nepoznate niektofirmu, ktora mi ju da do prevadzky???
Vopred dakujem o kazdu odpoved
Hlinkovx
10.01.05,08:24
možno by bolo dobré..aby si napísala mesto odkiaľ si... popr..nemá pokladnica štítok..kto ju opravoval..a tak..
potrebuješ ešte servisnú knižku...
rage1
10.01.05,08:46
Som z Trenčína a štítok nemá
rage1
10.01.05,08:54
Som z toho mierne zufala, lebo majitel chce aby som ju do konca tyzdna prihlasila a ja si s tym zatial neviem rady
jess
10.01.05,09:00
Pozri v týchto poradách, už to tu bolo písané. Ťukni na HĽADAJ a napíš registračná pokladnica.
Hlinkovx
10.01.05,10:41
Som z PD..takže ti konkrétnu firmu v TN nepoviem...
ale skús vyhladať nejakú firmu..ktorá sa zaoberá servisom PC / popr. jednoducho VT/
My sme si pokladňu nahadzovali samy.../ teda zostalo to na mne/ ..ale závisí to od typu...- myslím tým ale položky...
Hlavičku nám nahadzovala firma...ktorá na pokladňu robí servis...a prípadné zmeny zapisuje do servisnej knihy
Danielle369
10.01.05,10:54
V Bratislave robia servis na tieto pokladnice na Mliekarenskej-Bajkalskej ul.

FIRMA sa vola BEFARE 77.Musia ti nahodiť najprv logo,DIč,a pod...
Tieto servisné práce Ti spravia aj na počkanie(do 1.hodiny)Zároven Ta zaškolia o nahadzovaní departmentov a položiek.Nie je to nič strašné,neboj sa.DAN
babenko1
10.01.05,11:36
Registračná pokladnica a jej prihlásenie

Neviem ci som zaradila temu spravne, ale aj tak by som vas poprosila o radu. Majitel firmy kupil v roku 2003 od jednej firmy registracnu pokladnicu. Pretoze firma nemala do dnesneho dna ziadnu skusenost s pokladnicou, zaujimalo by ma co vsetko je potrebne spravit na nazaevidovanie takejto pokladnice na DÚ. K pokladnici firme odovzdali - uzivatelsky manual, certifikat na ktorom je osvedcenie od notara. Je treba este nejake ine osvedcenie?Kupila som pokladnicnu knihu. Co vsetko je este na splnenie podmienky zaregistrovania pokladnice. Zaroven by som sa chcela spytat ci nema niekto z vas skusenosti s ,,nahodenim pokladnice,,Jedna sa o pokladnicu PS 2000. Ja som este s pokladnicou nikdy nepracovala, tak mam z toho chaos ze co s tym. popripade nepoznate niektofirmu, ktora mi ju da do prevadzky???
Vopred dakujem o kazdu odpoved
Na zaregistrovanie pokladne na DÚ treba mať pokladničnú knihu a certifikát. Na DÚ sa vypíše tlačivko, kde sa uvedie názov firmy, ičo, dič, adresa, DÚ v knihe pokladnice zapíše DKP číslo, ktoré sa musí uviesť v hlavičke bločku (faktúry) z ERP
adam
10.01.05,12:16
Skús sa opýtať firmi,od ktorej ste pokladňu kúpili, kto im robil servis. S Knihou pokladnice treba ísť za servisným technikom, ten podla údajov z DÚ nahodí logo bločku,
položky aké budeš chcieť, a dá do knihy pečiatku, je tam na to vyhradené miesto, myslím že robí aj prvú dennú a mesačnú uzávierku, ale to každý servisák vie, čo robiť....
Daniela
10.01.05,13:32
Hlavičku ti musí nahodiť servis. technik. Myslím, že ich nájdeš ľahko. Každý kto predáva RP má na nich kontakty. Tovarové položky som si nahadzovala sama podľa návodu na obsluhu ERP. Vezmeš knihu, potvrdenú servisom a ideš na DÚ na evidenciu. Už len pracuješ a hlásiš každú zmenu na DÚ. Prajem ti veľa šťastia a trpezlivosti.
Heni
10.01.05,19:07
mne to všetko (hlavičku bločku) nahodili už hneď u predajcu ERP, potom som išla na DU s certifikatom a serv.knižkou (tam samotnú pokladňu ťahať netreba ;))
veď na DU povedia, čo im ešte chýba, ale myslím, že viac netreba...

akurát ma zarazilo, že na DU mi odporučili len troch servisných technikov (sa mi to zdalo na celý okres málo...), ktorí mi môžu do pokladne "kafrať" (ročné vynulovanie, servis...) a ja som neskôr zistila, že ich je oveľa viac...
rage1
12.01.05,07:25
Takze jen potrebne najskor pokladnicu nahodit a az potom ist pokladnicu zaregistrovat alebo opacne?
Daniela
12.01.05,08:34
Len hlavičku musíš mať, pretože tú blokuje servismann, aby si do nej nemohla zasahovať, položky si nahodíš až potom, keď budeš mať registráciu. Budeš si sedieť a nahadzovať čo potrebuješ, pivo, víno, salámy klobásy viržle atd. možno techniku. Veselú zábavu.
adam
16.01.05,20:48
Daňový kód pokladnice pridelí DÚ, ten musí byť na bloku, takže podľa mňa musíš ísť na DÚ, lebo ako ti ho servisák nahodí do hlavičky, keď ho ešte nebudeš mať pridelený????
Ja som to robila takto, a nahodil mi všetko, aj ostatné položky, ja som sa v tých znakoch nevedela vysomáriť. Keď to budeš mať všetko urobené, napíš "Pracovný postup" pre ďalších poraďákov, ktorí budú niekedy registráciu pokladnice absolvovať...
rage1
17.01.05,14:39
Dakujem pekne, zajtra sa chystam na DU tak mi drzte palce. No a hned ako to budem mat vsetko ponahadzovae tak to sem pridam.
babenko1
17.01.05,14:55
Takze jen potrebne najskor pokladnicu nahodit a az potom ist pokladnicu zaregistrovat alebo opacne?Niee... najprv treba ísť na DÚ a s tým číslom, čo ti pridelí DÚ treba ísť za servisným technikom, ktorý to nahodí do pokladne do tej hlavičky, kde je uvedené názov firmy, sídlo, prevádzka, IČO, DIČ,DKP a tento servisný záznam ti zaznačí do pokladničnej knihy a prilepí k tomu jednu uzávierku, kde je toto všetko zaznačené. Toť vsjo :-)
Heni
17.01.05,16:41
Niee... najprv treba ísť na DÚ a s tým číslom, čo ti pridelí DÚ treba ísť za servisným technikom, ktorý to nahodí do pokladne do tej hlavičky, kde je uvedené názov firmy, sídlo, prevádzka, IČO, DIČ,DKP a tento servisný záznam ti zaznačí do pokladničnej knihy a prilepí k tomu jednu uzávierku, kde je toto všetko zaznačené. Toť vsjo :-)
ale ved "správny" technik to číslo, ktoré vám idú na DU prideliť, vie :-)
predčíslopodľamiestaDU potom DIC apotom porad.č.pokladne.... či nie?
KEJKA
02.08.06,22:04
prosím, viete mi niekto zo skúsenosti povedať, ako je to s ERP a platnosťou certifikátu? Ak podnikateľ používa ERP z roku 1996 !!, bola certifikovaná, ale servis a nejaká podpora už medzičasom zanikli .... zanikla v takom prpade platnosť certifikátu? Podpora vraj skončila v roku 1999. Ide o označenie PS2000, alebo skôr xxx1210 (neviem typ).
Teraz som zistila podľa mňa zlé nastavenie, zľavy sú v osobitnej kolonke zľavy a vôbec sa nenapočítavajú do obratu pre členenie na ZD a DPH.
Podľa servisu to vraj vtedy bolo v poriadku, ani to inak nevedeli nastaviť.
..........................
hm.... čo vy na to, poraďáci?
alušik
03.08.06,08:26
prosím, viete mi niekto zo skúsenosti povedať, ako je to s ERP a platnosťou certifikátu? Ak podnikateľ používa ERP z roku 1996 !!, bola certifikovaná, ale servis a nejaká podpora už medzičasom zanikli .... zanikla v takom prpade platnosť certifikátu? Podpora vraj skončila v roku 1999. Ide o označenie PS2000, alebo skôr xxx1210 (neviem typ).
Teraz som zistila podľa mňa zlé nastavenie, zľavy sú v osobitnej kolonke zľavy a vôbec sa nenapočítavajú do obratu pre členenie na ZD a DPH.
Podľa servisu to vraj vtedy bolo v poriadku, ani to inak nevedeli nastaviť.
..........................
hm.... čo vy na to, poraďáci?

Pýtala som sa na to polovičky, lebo robí servis na registračné pokladne. Platnosť certifikátu k registračnej pokladni je neobmedzená. Obmedzenie certifikátu je len na prvý predaj tej pokladne - čiže od predajcu k zákazníkovi. Certifikát, ktorý však už obdržal zákazník nemá obmedzenie, aj keby sa rozhodol ďalej pokladňu predať po určitom čase. Na certifikáte je nejaká platnosť, no aj po skončení tej lehoty je certifikát pre danú pokladňu stále platný a daňový úrad sa napríklad pri prepise kasy z jedného majiteľa na druhého vôbec nezaoberá lehotou uvedenou na ňom.
Čo sa týka zliav - ak podľa súčasnej legislatívy nevyhovujú zľavy v pokladni, treba to riešiť iným spôsobom. Dá sa predávať aj priamo cez cenu, nie cez položky, ktoré majú zadefinovanú pevnú cenu.;) To len pre info, ak sa dotyčný podnikateľ nechce za nič vzdať pokladne a kúpiť novú - vyhovujúcu.