gaerys
06.02.07,18:29
Dobry den.Potrebujem poradit: v kadernictve pracujem ako zivnostnicka, t.j kazdy mesiac platim najom za stolicku...V zmluve mam 2mesacnu vypovednu lehotu.K mesiacu maj MUSIM s pracou skoncit a preto potrebujem uz teraz majitelovi predlozit vypoved.viete mi niekto poradit akou formou (nejake tlacivo) pozerala som v tlacivach a dokumentoch ale nevyznam sa tam.dakujem
STRELEC
06.02.07,17:37
Netýka sa Ťa Zákonník práce, ale Tvoja zmluva s "majiteľom stoličky" môže hovoriť snáď o nejakej sankcii. Zrejme ale nie. Obecné tlačivo nie je.
Daj výpoveď zmluvy napr. doporučeným listom tak, aby zodpovedala Vašej zmluve, že proste zmluvu vypovedáš k tomu-a-tomu dátumu. Finito.
Keď prestaneš užívať stoličku skôr, môže sa stať , že mu ostane nárok na inkasovanie za "prenájom". Proste - treba vidieť zmluvu.
camelfly
06.02.07,17:43
Dobry den.Potrebujem poradit: v kadernictve pracujem ako zivnostnicka, t.j kazdy mesiac platim najom za stolicku...V zmluve mam 2mesacnu vypovednu lehotu.K mesiacu maj MUSIM s pracou skoncit a preto potrebujem uz teraz majitelovi predlozit vypoved.viete mi niekto poradit akou formou (nejake tlacivo) pozerala som v tlacivach a dokumentoch ale nevyznam sa tam.dakujem

co sa ti nedari? pamatam si ako si zhanala info na tvoju zivnost, neboli dobre podmienky?
gaerys
06.02.07,19:47
ale nie mne sa dari dakujem za opytanie.a ak to bola ironia tak nedakujem:) pisala som to v prvej osobe a jedna sa o kolegynu ktora je tehotna tak preto sa o to zaujimam
camelfly
06.02.07,19:49
ale nie mne sa dari dakujem za opytanie.a ak to bola ironia tak nedakujem:) pisala som to v prvej osobe a jedna sa o kolegynu ktora je tehotna tak preto sa o to zaujimam
ziadna ironia, ber to v dobrom ;), viem ako si zhanala to mnozstvo info, ci uz o reg.pokladni atd. tak drzim palce ;)
gaerys
06.02.07,20:51
dakujem krasne za drzanie palcekov:)