sonikar
07.02.07,04:47
Ahojte, som úplný začiatočník a laik a vlastne neviem, kde začať. Mám na všetko ešte čas, ale nechcem sa naháňať na poslednú chvíľu. S manželom chceme teraz na jar začať stavať malý domček na dobrom mieste, v ktorom by sme chceli mať dole malú predajničku a hore v podkroví na prenájom priestory napr. kancelárske alebo trebárs kaderníctvo a pod. Ja som momentálne na predĺženej rodičovskej dovolenke, tak sa vo voľných chvíľach pokúšam pozisťovať čo a ako. Poradíte mi kam sa hnúť? Vďaka :)
Bielčo
08.02.07,07:07
podobne rozmýšľam aj ja. neviem v akom meste to chceš robiť. záleží to od možností - pozemok, rozpočet, bud. záujem o nájomné priestory....
misomiso
08.02.07,14:26
No njprv to musis postavit. Potom sa mozes hnut.
adv
09.02.07,14:40
hlavne si zalozte sro, ked idete podnikat...
sonikar
16.03.07,20:41
Tak sme sa konečne pohli. Začali sme stavať.
Do tej sro sa mi moc nechce. Asi som mala predstavu, že to bude jednoduchšie. Ale zatiaľ s tou stavbou je o zábavu postarané a moja predstava - dole pre mňa malá predajnička (pohrávam sa s myšlienkou na obuv ale i bižutérka) a hore prenájom priestorov - buď nejaké služby (kaderníctvo a pod., alebo kancelárie)...
Takže ideme na to a keď to bude takmer hotové, budem mať jasnejšiu predstavu čo tam chcem mať a potom sa zas ozvem s prosbou o radu - čo ďalej, ako a s čím začať.
anto
17.03.07,04:47
Držím Vám palce, ja keď som začínal v 1993 roku boli podmienky celkom iné, tvrdou prácou, ale naozaj tak ako vedia Oravci pracovať sme vybudovali celkom slušnú firmu. Pracoval som usilovne najmenej päť rokov a myšlienky sa mi valili hlavou aj v spánku.