Pukana
07.02.07,08:33
Dobrý deň,

mám známeho, kt. sa chce stať živnostníkom - izolatérstvo striech. Len si musí urobiť školenie, teda rekvalifikačný kurz na izolatérstvo striech. Vedel by mi niekto poradiť, prípadne dať link na nejakú organizáciu, kt. takéto školenia organizuje.

Ďakujem :-)
Zita5
07.02.07,07:54
Pukana
07.02.07,08:05
Ďakujem, napísala som do jaspisu. Hľadala som kurz izoláterstva striech cez google a cez všetko možné, čo ma napadlo. Telefonovala som aj na úrad práce na rekvalifakčné, kde rôzne rekvalifikačné kurzy sprostredkujú. Ale priamo na túto profesiu nič nemajú. Asi skúsim postupne kontaktovať firmy, kt. sa touto činnosťou zaoberajú a kt. vyrábajú materiály na izolatérstvo striech.
Inak už neviem. Je plno rôzných kurzov, ale priamo na toto som nič nenašla. :-)
Zita5
07.02.07,08:07
Potom napíšte , či sa podarilo niečo vybaviť .
Pukana
07.02.07,08:09
Samozrejme, ak sa mi podarí, tak napíšem. Možno to niekomu potom pomôže :-).
Ďakujem za pomoc :-)
Pukana
07.02.07,09:41
Tak z jaspisu mi odpísali, že kurz na izolatérstvo striech nemajú v ponuke.
Pukana
15.02.07,18:51
V príspevku som sľúbila, že ak sa mi podarí zohnať nejaké školenie ohľadom izolatérstva striech, mám dať vedieť. Ozvali sa mi z jednej firmy, kde robia zaškolovací kurz, ak niekto potrebuje kontakt, napíšte súkr. správu. Aby som tu nerobila reklamu :-).
janko1
26.05.09,09:51
V príspevku som sľúbila, že ak sa mi podarí zohnať nejaké školenie ohľadom izolatérstva striech, mám dať vedieť. Ozvali sa mi z jednej firmy, kde robia zaškolovací kurz, ak niekto potrebuje kontakt, napíšte súkr. správu. Aby som tu nerobila reklamu :-).p

Potreboval by som surne skolenie na kurz izolaterstva ale nieviem, si poradit moje cisli 0915863265 surne
akina
27.05.09,08:39
Rekvalifikačný kurz, aby bol uznaný aj pri vybavení živnosti, musí byť vykonaný akreditovaným vzdelávacím zariadením! Skús sa informovať na Akadémii vzdelávania ( príslušnej pobočke ), oni robia rôzne druhy kurzov.