rada
07.02.07,09:19
Ak si zadám v "hľadaj" napr. povinné poistenie ako aj ďalšie vyhadzuje mi to nižšie uvedený text. Takže sa k odpovedi resp. k témam nedostanem. Čo robiť v takomto prípade ? Zadať novú tému ?

Vaša odpoveď na anti-spamovú otázku bola nesprávna! Prosím prepočítajte si otázku ešte raz :-) Možno sa Vám to zdá divné, že sa pýtame, ale je to prevencia proti robotom, ktorý sa na stránke registrujú a píšu SPAMové príspevky...
bezradná
07.02.07,08:53
Ak si zadám v "hľadaj" napr. povinné poistenie ako aj ďalšie vyhadzuje mi to nižšie uvedený text. Takže sa k odpovedi resp. k témam nedostanem. Čo robiť v takomto prípade ? Zadať novú tému ?

Vaša odpoveď na anti-spamovú otázku bola nesprávna! Prosím prepočítajte si otázku ešte raz :-) Možno sa Vám to zdá divné, že sa pýtame, ale je to prevencia proti robotom, ktorý sa na stránke registrujú a píšu SPAMové príspevky...



presne tento problém som riešila včera aj ja. Ale ako si už iste zistila, platí to len pre hľadanie ak si neprihlásená(aspoň u mňa to tak bolo). Presný dôvod by vedel vysvetliť asi len Richard:confused:
Richard
07.02.07,09:04
momentálne som to na vyhľadávanie zrušil, takže je to OK.

Bolo to aktívne len pre neprihlásených členov. Zaviedol som to aj do registrácie a kontaktného formulára.

Bolo len treba vyplniť 1+1=2 v rozšírenom vyhľadávaní. To isté treba vypĺňať v kontaktnom formulári a registrácii. Je to niečo podobné ako keď musíte prepísať text z obrázku (akurát že to je jednoduchšie ako lúštiť nečitateľné písmenká - každý vie koľko je 1+1 :) ).

Ide o prevenciu proti robotom, ktorí sa snažia registrovať a písať SPAM príspevky, a posielať SPAM cez kontaktný formulár. Zatiaľ napadli len kontaktný formulár. Ak sa dostanú aj na vyhľadávanie tak to znovu aktivujem a neprihlásení budú musieť vypĺňať kontrolnú otázku.