STRELEC
08.02.07,06:16
Musím sa pochváliť - dobre som kúpil! Už za ten mesiac môžem spokojne konštatovať, že DRAK sa mi oplatil. A to som, dá sa povedať, "starý pes" v mzdárčine a personalistike. Ale viete ako sa vraví: človek sa stále učí a napokon sprostý zomiera:):)
Prečo to píšem: chcem poďakovať tvorcom : ĎAKUJEM!http://www.porada.sk/images/icons/icon14.gif


PS: Nechcem, aby to vyznelo ako nejaké nadbiehanie, lichotenie. Niet samozrejme dôvod. Len som mal potrebu poďakovať.
Richard
08.02.07,07:27
Ďakujeme!!!
Takýto prejav nás veľmi veľmi teší a je pre nás povzbudením do ďalšej práce na drakovi. Predsa sme len na začiatku :)
Keď si ho trúfame volať encyklopédiou, tak veríme že sa tam nájde všetko čo potrebuje mzdár/ka k práci.
Spokojní užívatelia je tá najlepšia odmena a motivácia pokračovať v plnení cieľa :)
lenkak
08.02.07,18:44
obávam sa, že Peter bude mať najviac súhlasov zo všetkých pridaných tém. Nepočítam etiketu.
STRELEC
08.02.07,19:34
obávam sa, že Peter bude mať najviac súhlasov zo všetkých pridaných tém. Nepočítam etiketu.Mám vo zviku sa vracať k svojim príspevkom, aby som pozrel, čo bolo ďalej, či boli súhlasy / nesúhlasy ... a tak. Tie súhlasy ma prekvapili, keď som ich zbadal, ale na druhej strane, je fajn, že nie som jediný spokojný, nie :):):)? Teda - zatiaľ (to som dodal, aby najmä Jozef nedostal chorobu zdvihnutého nosa:):):)).