petacuckova
08.02.07,10:49
Dobrý deň. Mala by som otázku. Je zamestnávateľ povinný dať podpísať a evidovať každému zamestnancovi v jeho zložke popis pracovnej činnosti, keď je v PZ určený druh práce a popis práce asi piatimi vetami ?
Čo by popis pracovnej činnosti mal obsahovať ? Nemáte náhodou nejaký vzor ? Ďakujem.
katkaj
08.02.07,09:52
Dobrý deň. Mala by som otázku. Je zamestnávateľ povinný dať podpísať a evidovať každému zamestnancovi v jeho zložke popis pracovnej činnosti, keď je v PZ určený druh práce a popis práce asi piatimi vetami ?
Čo by popis pracovnej činnosti mal obsahovať ? Nemáte náhodou nejaký vzor ? Ďakujem.

Z vlastnej skúsenosti môžem povedať že je dobré mať v zložke zamestnanca popísanú podrobnú náplň práce. Vyhnete sa tým prípadným nedorozumeniam v budúcnosti a prípadným odpovediam " toto nemám v náplni práce " ;)
orik
18.05.07,14:50
Ahoj Katka,

Nemas nejaky vzor?

Dakujem,

Igor
Marína
18.05.07,18:11
Klik na www.istp.sk
ivka244
18.07.07,06:01
www.istp.sk veľmi ťažko sa mi orientuje na tejto stranke nemáš vzor ja si ho prerobím dakujem
Marína
18.07.07,15:53
Ivka, vitaj na Porade a cíť sa tu medzi nami dobre.
Vzor Ti ťažko priložím, ak neviem o akú pracovnú činnosť máš záujem.
Na menovanej stránke klikni na KTP. Po otvorení podstránky sa Ti podľa abecedy zobrazí kartotéka. Ak potrebuješ napr. "mlynár", klikneš na Výroba a prevádzka, ďalej klik na Potravinárska výroba a pod Pozície vyžadujúce stredné odborné vzdelanie nájdeš - mlynár. Musíš sa v tom trochu "pohrabať".