Kvietinka
08.02.07,12:27
Chcem sa opýtať, čo všetko je potrebné zariadiť, aby som mohla piecť torty na zákazku.
Nie som vyučená cukrárka a torty by som chcela piecť v domácich podmienkach.

1.) Je potrebné mať vypracované HACCP (myslím, či je to dané zákonom, alebo len na uvážení podnikateľa)?
2.) Mám informáciu, že nemusím vyť vyučená v odbore, ale na živnostenskom liste musí byť uvedený niekto, kto vyučený je a viacmenej za mňa akoby ručí. Je to pravda ?

PS: tému Cukrárňa som čítala. Ja by som skôr uvítala skúsenosti z praxe (od toho, kto to niekdey vybavoval pre seba), či má vôbec význam púšťať sa do toho.

Vďaka.
penelopa
06.11.07,22:28
Pokiaľ viem, kto robí s potravinami, musí mať vypracované HACCP. Ďalšia vec, ak nie si vyučená v odbore, musíš mať niekoho kto bude vlastne túto prácu vykonávať a je na to odborne spôsobilý (čiže vyučený).
ilona
07.11.07,04:18
S vybavením živnosti nie je problém,niekoho si najdeš,kto bude odborne spôsobilý,ale musíš ho zamestnať na trvalý prac.pomer. Väčší problém bude asi s priestormi.Je tam potrebný chladiaci box,veľké pek. rúry a atd.Všetko je to o tom,či máš takéto priestory v prenajme,alebo si ich chceš zriadiť.
PeterDr
23.06.10,14:56
Dobrý deň.
Presne túto otázku riešim aj ja. Priestory mám v rodinnom dome. Chcela by som vedieť, aké zariadenia musím mať na túto činnosť. Teda, čo ukladá zákon a ták. A taktiež niečo o tom, ako je to s elektrinou, plynom,vodou. Či sa to odčitáva paušálne, alebo sú potrebné merače. Ďakujem.... Eva
ilona
24.06.10,04:59
Zariadenie vieš najlepšie ty,ktoré je k tomu potrebné.Najdôležitejšie sú tie chladničky,alebo nejaký box,priestory v ktorých to robíš aby to vyhovovalo hygienikom,aby ti to schválili.Skús sa informovať na hygiene kde patríte,lebo tie požiadavky nie sú vždy rovnaké,je to aj o ľuďoch. Čo sa týka elektriny a plynu nie sú potrebné samostatné merače,hoci by bolo najlepšie keby boli, dá sa to zdokladovať aj iným spôsobom napr. zvýšenie oproti tomu čo bolo do vtedy pokiaľ si ešte nepiekla.