pepeto
09.02.07,16:02
Je možné podnikať s niečím takýmto ?- Len sa chcem poradiť nie nanútiť-

Napadla ma myšlienka ako by som odbúral niektoré činnosti podnikateľa a možno mu aj tým ušetril nejaké peniažky a čas. obehal by som niektoré obchodíky, bary a iné prevádzky a všetkých ľudí ktorý sú tam zamestnaný by som zamestnal ja. Pracovali by stále na tom istom mieste ako doteraz len papierovo by boli mojimi zamestnancami. Ja by som potom fakturoval
za prevedené práce – odpracované hodiny dotyčným podnikateľským subjektom.
Pri výpadkoch zamestnanca na maródku a iné by som promptne reagoval na ich požiadavky pomocou dohôd alebo iných spôsobov len aby dotyčný podnikat. s tým nemal žiadne starosti.
K tomu jedna moja účtovníčka ktorá by to viedla.

Je to reálne alebo je to totálna blbosť ??
Manual
09.02.07,15:09
No Ameriku si týmto neobjavil
Stredanska
09.02.07,15:35
Jedná sa o dočasné zamestnávanie, ináč povedané aj personálny lízing. Na túto činnosť je potrebné povolenie vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny. http://www.upsvar.sk/rsi/rsi.nsf/2f5bdc358ef74ba6c1256b15004f8ef8/ffb671798b6d545ac1257115004b58bd?OpenDocument
STRELEC
09.02.07,15:50
Získanie povolenia UPSVaR - om podľa mňa nie je neprekonateľné. Nápad to rozhodne nie je sice nový, ale ťažko v dnešnej dobe objaviť novú Ameriku.

Pre začiatok, či oestovanie by sa dal využiť §58 ZP - dočasné pridelenie zamestnanca. Viem si predstaviť fungovanie aj na základe DVP, či dokonca príkazných zmlúv, čo i len na brigádnické "záskoky" pracovníkov vybraných profesií.