Betka123
09.02.07,22:04
Môžete mi poradiť?Už 3 týždne mám v niektorých momentoch šialenú bolesť vonkajšieho svalu /alebo je to šľacha?/ v ohybe kolena. Najviac to boli, keď idem dole po schodoch a čo je zaujímavé, keď v kľude ležím.
To mi trhá celou nohou. Žiadne mastičky ani lieky mi nepomáhajú.Ďakujem.
Marína
09.02.07,22:15
Betka, najlepšie je ísť s tým k lekárovi. Ak Ťa chytá svalový kŕč, nasaď si magnézium.
Marína
10.02.07,06:56
Ešte ma napadlo, že pred časom som pod kolenom mala trhavú bolesť a zistilo sa, že ide o cievnu záležitosť. Natierala som si to Hirudoidom a brala voľajaké lieky.
Betka123
10.02.07,19:10
Meniskus mám už obojstranne operovaný.O kŕče sa ani tak nejedná. To je bolesť, akoby mi niekto tú šľachu trhal alebo rezal žiletkou.
Ako mi radíte, asi budem musieť ísť k lekárovi, len ma odradzuje chrípka,ktorá u nás bujnie jedna radosť. Prídem tam s boľavým kolenom a odídem s vírusom chrípky. To by ma už celkom položilo.
ondrejvla
10.02.07,20:21
Meniskus mám už obojstranne operovaný.O kŕče sa ani tak nejedná. To je bolesť, akoby mi niekto tú šľachu trhal alebo rezal žiletkou.
Ako mi radíte, asi budem musieť ísť k lekárovi, len ma odradzuje chrípka,ktorá u nás bujnie jedna radosť. Prídem tam s boľavým kolenom a odídem s vírusom chrípky. To by ma už celkom položilo.

Odporúčam ísť čo najskôr na ortopédiu. Mala som a aj mám tieto problémy, po rontgene a vyšetreniach ti lekár pravdepodobne nasadí Condrosulf, užíva sa nepretržite 3 mesiace, potom pauza a opäť...Už to užívam 6 rokov, vraj je to osteoporóza, spávať už môžem, noci sú menej boľavé, ale lieky sú už asi nastálo. Veľmi mi pomohli aj obstreky do kolena, príde po nich veľká úľava. Odporúčali mi jesť gumové medvedíky, lenže - obsahujú cukor. Aspoň raz za mesiac uvariť huspeninu a jesť len to "trasľavé", omastok dať dole. Odporúčal mi to lekár a to zabralo najviac.
Betka123
11.02.07,12:07
Ďakujem za všetky rady. Po ošetrení sa ohlásim ako to dopadlo.
Betka123
22.02.07,15:30
Vydržala som to dlho a vzdala som sa. Na ortopédii mi nasadili injekcie a už tri dni chodím v pohode,hoci to ešte nie je ono.Ale hlavná bolesť je fuč.