Marianna01
10.02.07,17:24
Bola som zvedavá na novinky, aké Richard zavedie po dnešnej "odstávke" . Zatiaľ som zaregistrovala multicitáciu - to je perfektné! Mne osobne sa nechcelo citovať z viacerých príspevkov - pootvárať viacero okien, kopírovať, vkladať prípadne aj tagy... Ale toto bude perfektné!
endrju
10.02.07,16:46
Aj keď otváranie viacerých okien kvôli multicitáciam mi nerobilo problémy, takáto novinka určite pomôže prevažnej väčšine poraďákov vrátane mojej maličkosti ;) :cool:
Richard
10.02.07,18:47
Ja to tam vidím.

V navigačnom menu (úplne prvé) musíš ísť na AdSense Setup a tam máš tri možnosti:
- AdSense for content
- AdSense for Search
- Referrals

Tá prvá možnosť je to čo hľadáš. AdSense content je reklama, ktorú si umiestniš na svoju stránku, tak ako je to na Porade v päte stránky...
Máš to tam?


prave, ze to tam nevidim a nemam... a aj v pravidlach google som cital, ze pre stranky, ktore su v slovencine, zatial poskytuju len google search a refferals, ale nie google adsense :( Akym sposobom si si registroval stranku? ...


Pre ucely odvodu povinneho prispevku za nezamestnavanie zdravotne postihnutych zamestnancov sa vychadza z priemerneho evidencneho poctu. viete mi niekto poradit ako spravne vypocitat priemerny evid.pocet zamestnancov, ked som mal vo firme kolisavy pocet kmenovych zamestnancov v jednotlivych mesiacoch roku 2005? Vdaka


aj pre teba to je :) vsak mas krasny nick



Takže malý príklad ako použiť tieto tlačítka.

Takto vyzerá tlačítko multicitácie keď je pasívne, teda ste naň neklikli a príspevok nebude zahrnutý (citovaný) do Vášho.
http://www.porada.sk/images/buttons/multiquote_off.gif

A takto sa zmení na aktívny keď naň kliknete.
http://www.porada.sk/images/buttons/multiquote_on.gif

Čo to znamená?
Znamená to to, že takto označený príspevok bude zahrnutý do Vašej najbližšiej odpovede s tým že ich môžete takto zahrnúť (citovať) niekoľko a to aj z iných tém.

V prípade, že budete mať označené takto príspevky, budete mať pod editorom správu, či si ich želáte zahrnúť, alebo chcete ich označenie zrušiť.

Viď obrázok:

http://www.porada.sk/images/printscreens/multicitacia.gif

.
.
.

Ďalej je tam zahrnutý odkaz na príspevok, ktorýj e citovaný (tento obrázok http://www.porada.sk/images/buttons/lastpost.gif)
.
.
.
renča1
08.03.07,13:01
SOS, nefunguje mi multicitácia, neviete prečo? Vám ostatným funguje mulťák?:rolleyes:
Katija
08.03.07,13:02
SOS, nefunguje mi multicitácia, neviete prečo? Vám ostatným funguje mulťák?:rolleyes: Nefunguje a bez nej je to drina. To sa asi stalo pri príležitosti zavádzania noviniek.
miro+epi
27.01.08,21:01
SOS[/color], nefunguje mi multicitácia, neviete prečo? Vám ostatným funguje mulťák?:rolleyes:


Nefunguje a bez nej je to drina. To sa asi stalo pri príležitosti zavádzania noviniek.
.......................
miro+epi
27.01.08,21:02
SOS, nefunguje mi multicitácia, neviete prečo? Vám ostatným funguje mulťák?:rolleyes:
Nefunguje a bez nej je to drina. To sa asi stalo pri príležitosti zavádzania noviniek.
miro+epi
27.01.08,21:04
Aj keď otváranie viacerých okien kvôli multicitáciam mi nerobilo problémy, takáto novinka určite pomôže prevažnej väčšine poraďákov vrátane mojej maličkosti ;) :cool:

[quote=renča1;414096]SOS, nefunguje mi multicitácia, neviete prečo? Vám ostatným funguje mulťák?:rolleyes:[/quote
miro+epi
27.01.08,21:18
SOS, nefunguje mi multicitácia, neviete prečo? Vám ostatným funguje mulťák?:rolleyes:


Nefunguje a bez nej je to drina. To sa asi stalo pri príležitosti zavádzania noviniek.

dvojitá
danushka
27.01.08,21:41
dvojitá


Nefunguje a bez nej je to drina. To sa asi stalo pri príležitosti zavádzania noviniek.


.......................

...žeby to bolo také jednoduché:eek:...
arizona
24.05.08,08:33
SOS, nefunguje mi multicitácia, neviete prečo? Vám ostatným funguje mulťák?:rolleyes:


Nefunguje a bez nej je to drina. To sa asi stalo pri príležitosti zavádzania noviniek.

iba skúšam, či to funguje:Ddík za pochopenie
alla66
08.08.09,19:46
sorry...zlezaradil skúšam...označila som príspevky podľa návodu....v náhľade nevidím žiadne citácie...funguje to vôbec?
Rozalka
08.08.09,20:09
Skús to takto:
stlačiť "+" pri všetkých príspevkoch, ktoré chceš citovať a pri poslednom potom aj "cituj"
Chobot
08.08.09,20:10
sorry...zlezaradil skúšam...označila som príspevky podľa návodu....v náhľade nevidím žiadne citácie...funguje to vôbec?

V akom náhľade? Funguje to veľmi jednoducho. Označ si pár príspevkov v téme, ktoré chceš citovať, tým pluskom. Až budeš mať pluskom označené všetky, tak klikni na poslednom na "cituj" - otvorí sa ti známe okno, do ktorého budeš písať odpoveď, akurát miesto jednej citácie tam budeš mať viac, toľko, koľko si označila.
alla66
08.08.09,20:21
Aj keď otváranie viacerých okien kvôli multicitáciam mi nerobilo problémy, takáto novinka určite pomôže prevažnej väčšine poraďákov vrátane mojej maličkosti ;) :cool:


iba skúšam, či to funguje:Ddík za pochopenie


sorry...zlezaradil skúšam...označila som príspevky podľa návodu....v náhľade nevidím žiadne citácie...funguje to vôbec?


Skús to takto:
stlačiť "+" pri všetkých príspevkoch, ktoré chceš citovať a pri poslednom potom aj "cituj"


V akom náhľade? Funguje to veľmi jednoducho. Označ si pár príspevkov v téme, ktoré chceš citovať, tým pluskom. Až budeš mať pluskom označené všetky, tak klikni na poslednom na "cituj" - otvorí sa ti známe okno, do ktorého budeš písať odpoveď, akurát miesto jednej citácie tam budeš mať viac, toľko, koľko si označila.
aha:eek:..už som doma:)...náhľad = prezrieť si text....díky;)
jaros5
09.08.09,09:54
Skús to takto:
stlačiť "+" pri všetkých príspevkoch, ktoré chceš citovať a pri poslednom potom aj "cituj"


V akom náhľade? Funguje to veľmi jednoducho. Označ si pár príspevkov v téme, ktoré chceš citovať, tým pluskom. Až budeš mať pluskom označené všetky, tak klikni na poslednom na "cituj" - otvorí sa ti známe okno, do ktorého budeš písať odpoveď, akurát miesto jednej citácie tam budeš mať viac, toľko, koľko si označila.


aha:eek:..už som doma:)...náhľad = prezrieť si text....díky;)

AJ JA...AJ JA ...VDAKA ;):D
drobeceva
09.08.09,10:00
Aj keď otváranie viacerých okien kvôli multicitáciam mi nerobilo problémy, takáto novinka určite pomôže prevažnej väčšine poraďákov vrátane mojej maličkosti ;) :cool:


Nefunguje a bez nej je to drina. To sa asi stalo pri príležitosti zavádzania noviniek.


sorry...zlezaradil skúšam...označila som príspevky podľa návodu....v náhľade nevidím žiadne citácie...funguje to vôbec?
jééééj, zase som sa naučila niečo nové. Díky vám.
alla66
09.08.09,12:13
AJ JA...AJ JA ...VDAKA ;):D


jééééj, zase som sa naučila niečo nové. Díky vám. =klasika





AJ JA...AJ JA ...VDAKA ;):D


jééééj, zase som sa naučila niečo nové. Díky vám. = skúška novej citácie
na stromovú potrebujem čas;)
alla66
09.08.09,12:28
klasika




skúška novej citácie
na stromovú potrebujem čas;)
jééééj, zase som sa naučila niečo nové. Díky vám.


aha:eek:..už som doma:)...náhľad = prezrieť si text....díky;)
AJ JA...AJ JA ...VDAKA ;):D
jééééj, zase som sa naučila niečo nové. Díky vám.




aha:eek:..už som doma:)...náhľad = prezrieť si text....díky;)A keď budeš šikovná - môžeš použiť aj RIADENÚ multicitáciu :D :D
Neskôr môžeš použiť tzv. STROMOVÚ multicitáciu.:eek::confused:



tovaryš ::confused::eek:
jaros5
09.08.09,13:17
klasika


skúška novej citácie
na stromovú potrebujem čas;)


tovaryš ::confused::eek:


Ide ti to :) :) :)

Najťažšie je začať.


Bola som zvedavá na novinky, aké Richard zavedie po dnešnej "odstávke" . Zatiaľ som zaregistrovala multicitáciu - to je perfektné! Mne osobne sa nechcelo citovať z viacerých príspevkov - pootvárať viacero okien, kopírovať, vkladať prípadne aj tagy... Ale toto bude perfektné!
skusam aj ja tu stromcekovú a nic .... kde mam kliknut aby bola stromceková:confused::D
Stefan2005
09.08.09,15:22
ááááááááááááále ved tá stromčeková (ofiviálne ) ani NEEXISTUJE.

Ja som si ju tak trochu vymyslel :

-pluskami označíš príspevky na muticitáciu
-cituješ (posledný označený
-niektorú citáciu (enterom ) "roztiahneš"



klasika

skúška novej citácie
na stromovú potrebujem čas;)


Skús to takto:
stlačiť "+" pri všetkých príspevkoch, ktoré chceš citovať a pri poslednom potom aj "cituj"



-do vzniknutej medzery vložíš inú citáciu z multicitácie
-vloženú citáciu (enterom ) "roztiahneš"
a opakuješ, ako sa ti to páči. :) :) :)

presne tak...
JarkaL
09.08.09,15:55
Skúška:

SOS, nefunguje mi multicitácia, neviete prečo? Vám ostatným funguje mulťák?:rolleyes:


sorry...zlezaradil skúšam...označila som príspevky podľa návodu....v náhľade nevidím žiadne citácie...funguje to vôbec?


Aj keď otváranie viacerých okien kvôli multicitáciam mi nerobilo problémy, takáto novinka určite pomôže prevažnej väčšine poraďákov vrátane mojej maličkosti ;) :cool:


Skús to takto:
stlačiť "+" pri všetkých príspevkoch, ktoré chceš citovať a pri poslednom potom aj "cituj"


Vyzerá to nádejne...

Doplnenie: Super, funguje to!
mekelek
09.08.09,19:10
jééééj, zase som sa naučila niečo nové. Díky vám.



klasika




skúška novej citácie
na stromovú potrebujem čas;)


tovaryš ::confused::eek:
vždy som sa čudovala, ako to robíte, no iba dnes som tu našla vaše jednoduché návody. Tak skúšam aj ja.
babka - ježibabka
07.02.11,12:02
Bola som zvedavá na novinky, aké Richard zavedie po dnešnej "odstávke" . Zatiaľ som zaregistrovala multicitáciu - to je perfektné! Mne osobne sa nechcelo citovať z viacerých príspevkov - pootvárať viacero okien, kopírovať, vkladať prípadne aj tagy... Ale toto bude perfektné!


iba skúšam, či to funguje:Ddík za pochopenie


sorry...zlezaradil skúšam...označila som príspevky podľa návodu....v náhľade nevidím žiadne citácie...funguje to vôbec?
Skúšam. Arizona ďakujem za zaučenie. Ďaľšia moja pani učiteľka. Kytička pre Teba.
http://images.paraorkut.com/img/graphicupload/user/8380/2454/173e6c9c46ce13278a719c36a675d1dd.gif
arizona
07.02.11,12:06
Skúšam. Arizona ďakujem za zaučenie. Ďaľšia moja pani učiteľka. Kytička pre Teba.
http://images.paraorkut.com/img/graphicupload/user/8380/2454/173e6c9c46ce13278a719c36a675d1dd.gif
Šikulka ! Vidiš, ako rýchlo si to zmákla ;):)
...dík za kytičku :)