kolos
10.02.07,18:41
Ahojte, moja manzelka sa uz rok trapi s vyrazkami na tvari,ma cez tridsat a predtym s tym ziadne problemy neboli.Po vylieceni tychto vyrazok jej zostavaju fialkove flaky,ktore nemiznu.
Berie aj homeopatika na cistenie krvi,pije caje atd...Homeopat v Brne jej povedal ze to je z krvi.Uz je zufala.Ma niekto s tymto nejaku skusenost,pripadne radu?
mariannak
10.02.07,17:57
Ja som mala dlhodobé kožné problémy, zistili mi, že mám helicobactera, po preliečení mi problémy ustúpili. Predtým som od puberty mala problémy s vyrážkami, ťahalo sa to pár rokov, vystriedala som tri kožné lekárky, vyrážky boli hnisavé a liečili sa aj 2 tyzne. Helicobater sa dá zistiť z dychu, z krvi a aj gastrovyšetrením-sondou. Ja odporúčam z krvi.
JanaSys
10.02.07,20:33
U mna to bol stafylokok. Prave som dobrala injekcie na vyliecenie a okrem ineho na posilnenie imunity, uvidim ci sa to vrati. Inak si to zopakujem. Mala by si dat na koznom urobit odber z hnisu, tam jej to zistia. Mne to dost dlho liecili ako akne (mam 35), dokonca som musela zacat brat antikoncepcne tabletky. Odber na koznom mi urobili az ked som sa nedala odbit. Ihned som dostala antibiotika a nejaku vodicku . Obvodna tiez spomenula heliobaktera a ze sa podobne prejavuje. Vysledky z krvi vsak boli negativne.
tarina
10.02.07,20:45
ja mam tiez dost problemi s pletou. vyskusala som uz vselijake masticky ale nikdy som nedosiahla cistu plet. nikdy ma nenapadlo ze by som mala nejaku bakteriu, ale tento rok som vymenila kozneho lekara, nakolko som sa prestahovala. sla som k nemu s tym ze sa mi na nohach porobili vyrazky ktore nechcu miznut a dost ma svrbia. ostavaju mi po nich jazvycky, obcas sa mi zapalia. s tymto som bola najskor este u "starej" koznej lekarky a ta mi na to ani nepozrela a predpisala mi mast. mesiac na to som sla uz k novemu koznemu a prve co urobil, bolo, ze mi zobral ster. a vysledok? mam stafylokoka, a da sa preliecit len antibiotokami, na ktore si ale budem musiet chvilu pockat nakolko som momentalne tehotna. som ale velmi zvedava, ci mi to potom zaberie aj na plet a budem konecne bez vyrazok! uz sa neviem dockat, navyse tie nohy mam uz ako narkomanka :--- takze urcite nech vasej manzelke urobia rozbor krvi alebo ster.
kolos
12.02.07,07:16
Dakujem vsetkym za rady, zena pojde na vysetrenie a dufam,ze sa to uz vyriesi.
Milla
02.03.07,13:31
Ahojte, moja manzelka sa uz rok trapi s vyrazkami na tvari,ma cez tridsat a predtym s tym ziadne problemy neboli.Po vylieceni tychto vyrazok jej zostavaju fialkove flaky,ktore nemiznu.
Berie aj homeopatika na cistenie krvi,pije caje atd...Homeopat v Brne jej povedal ze to je z krvi.Uz je zufala.Ma niekto s tymto nejaku skusenost,pripadne radu?

Najprv by mala ísť ku obvodnej lekárke, aby jej vzala krv, a dala urobiť rozbory také, ktoré by mohli súvisieť s problémom / napr.pečeňové/. Jednoducho musí najprv vylúčiť všetky -koky, baktérie. Nepíšeš, či niečo nezmenila. Napríklad kozmetiku, stravovanie, či neužíva nejaké lieky, či nevysadila antikoncepciu a pod.
adry
30.10.07,14:18
Dobry den.
Bola by osm velmi vdacna niekomu, kto by mi poradil, pomohol. Koznymi problemami trpim uz dva roky - vyrazky zacali na dekolte, presli na krk, bradu, oci. Napriek pendlovaniu medzy koznou a alergologickou sa to za tie dva roky len zhorsilo. Vyskusala som kopu masticiek a liekov, ktore my viac uskodili ako pomohli. Su to drobné biele "pupaciky", ktore sa na tvary zlievaju. Nasla som clanky o podobnych problemoch a vsetkym potvrdili helicobaktera - mne vsak nie, no priznaky sedia. Bola som na gastre, gynek., u zubara, zo stitnou, skusila som rôzne čistiace čaje...Momentalne som u tretej koznej, ktora tvrdi, ze je to reakcia na kozmetiku a malo sa to hned liecit kombinaciou liekou.Predpisala mi amoclen a entizol. Beriem ich uz 14 dni, ale vysledok sa nedostavuje. Najhorsie je, ze uz to prestavam zvladat psychicky nakolko po dvoch rokoch chodenia po lekaroch je to este horsie ako bolo, po hormonalnych liekoch som pribrala 10kg, v septembri sme zrusili svadbu /vyzerela som hrozne/ a tuzime po dietatku, no bojim sa otehotniet. Uz fakt neviem co mam robit.
Dakujem
BXLmiami
02.11.07,13:04
Pokiaľ je kompletné vyšetrenie negatívne a aj testovanie negatívne,odporúčam dobrého homeopata,najlepšie kožný lekár a homeopat dokopy.Taktiež doporučujem vysadiť hormonálne preparáty z tváre ak sú nasadené a trvať len na nehormonálnej liečbe aj za cenu prechodného zhoršenia stavu.