stega
11.02.07,13:00
Dobry den,chcel by som sa opytat ci sa oplati podnikat v personalnej agenture,pracujem ako kuchar uz 7 rokov v rakusku a taliansku a mam moznost a kontakty vybavit pracu usilovnym slovakom(kuchar.pomocne sily.chyzne) z mojho chudobneho podtatranskeho regionu,nechcem nikoho zdierat ako som bol zdierany ja.Zaplatili by ste 200 euro jednorazovo pri mesacnom plate1000-2500 euro?je to vela?je v tom vybavenie prace,dovoz na mpracovne miesto a vsetky veci kolo toho.Dakujem za odpovede,stefan
stega
14.02.07,13:54
ludia ziadna odpoved?prosimmmmmmmmmmm poradte.dakujem
Martin Mocko
14.02.07,13:58
Pri každom podnikaní je dôležitý dopyt po tvojej službe. Pokiaľ Ti ľudia uveria, že to myslíš vážne, získaš klientov...tí ti získajú ďalších klientov. Dobrá povesť sa predáva sama. Ak si myslíš, že to dokážeš, prečo nie....?
Danila
14.02.07,14:03
Dobry den,chcel by som sa opytat ci sa oplati podnikat v personalnej agenture,pracujem ako kuchar uz 7 rokov v rakusku a taliansku a mam moznost a kontakty vybavit pracu usilovnym slovakom(kuchar.pomocne sily.chyzne) z mojho chudobneho podtatranskeho regionu,nechcem nikoho zdierat ako som bol zdierany ja.Zaplatili by ste 200 euro jednorazovo pri mesacnom plate1000-2500 euro?je to vela?je v tom vybavenie prace,dovoz na mpracovne miesto a vsetky veci kolo toho.Dakujem za odpovede,stefan
Je to bežný poplatok podobných agentúr. Ak takú prácu sprostredkuješ, určite nájdeš dopyt aj odbyt.
biaaa
14.02.07,16:26
Tiez si myslim ze region mas v podstate dobry, cenu (vratane tych sluzieb co si popisal) tiez. Treba na zaciatok (snad si nieco nasporil z prace ;-) ) trosku rozumnej reklamy, zabezpecit spolupracu s uradmi - to pomoze aj tebe a ludia ti budu viac dôverovat.

Takze jednoznacne vzhladom na region a tvoje skusenosti hovorim ANO.
j.s
14.02.07,18:43
Je to dobry biznis a uctuju si sumy az sa mi z nich hlava toci. Ak budes ponukat viacero sluzieb - executive search, personalny lizing, mentoring, assesment centre (to su nazvy, co?), da sa slusne zarobit. Ide to do mody, ale je tu uz znacna konkurencia
stega
14.02.07,19:48
dakujem vsetkym ktory reagovali na moj dotas,este by som sa chcel spytat co treba vlastne zalozit,s.r.o. alebo staci zivnost..alebo?..neviete?dakujem
Martin Mocko
14.02.07,20:00
dakujem vsetkym ktory reagovali na moj dotas,este by som sa chcel spytat co treba vlastne zalozit,s.r.o. alebo staci zivnost..alebo?..neviete?dakujem

Z pohľadu psychologického si myslím, že s.r.o. je pre ľudí ako takých "stabilnejší" - dôveryhodnejší pojem. Takže ja by som osobne radšej volil s.r.o. - aj z dôvodu ručenia majetkom. (pozn.: pri živnosti ručíš celým svojím majetkom, pri s.r.o. iba výškou vkladu - min 200tis)
j.s
14.02.07,20:52
Vyber zalezi na tebe a na tvojej ekonomickej situacii. Plusy a minusy pre oba typy na porade urcite najdes
harom1
18.02.07,09:26
Ahoj ak mozes ja by som Ti zaplatil a ak by si mi zohnal nejaku pracu snazim sa ist niekam za hranice ak mozes tak mi zavolaj 0910526802 urcite by som Ti dal peniaze za sprostredkovanie prace-.
stega
18.02.07,11:52
harom: posli mi tvoj zivotopis,v com si vyuceny,tel.cislo +mail,zkade si a co chces robit,zaradim ta do databazy,a ked bude nieco pre teba dam ti vediet.zatial sa maj.stefan
Melnick
18.02.07,12:05
Ahoj ak mozes ja by som Ti zaplatil a ak by si mi zohnal nejaku pracu snazim sa ist niekam za hranice ak mozes tak mi zavolaj 0910006802 urcite by som Ti dal peniaze za sprostredkovanie prace-.
harom1 nedávaj si t.č. takto verejne ,ale pošli ho cez ss tomu, komu chceš. Hovorí zo mňa vlastná skúsenosť. Tvoje číslo som schválne v mojom príspevku pozmenila.