petacuckova
12.02.07,13:28
Dobrý deň. Môže zamestnávateľ prispievať zamestnancovi aj na životnú poistku ? Konatelia totiž vo firme pracujú na PZ a chcú, aby im firma prispievala, ale nikde som sa s tým nestretla, či môže prispievať len na DDP alebo aj životnú. ĎAkujem.
katkaj
12.02.07,12:30
Dobrý deň. Môže zamestnávateľ prispievať zamestnancovi aj na životnú poistku ? Konatelia totiž vo firme pracujú na PZ a chcú, aby im firma prispievala, ale nikde som sa s tým nestretla, či môže prispievať len na DDP alebo aj životnú. ĎAkujem.

Môže zamestnávateľ prispievať ale príspevok na životné poistenie platené zamestnávateľom už od 1.1.2007 nie je daňovým výdavkom.
petacuckova
12.02.07,12:37
Len mne v mzdách pri životnom poistení vôbec neponúkne možnosť príspevku za zamestnávateľa, len ako zrážku ( suma,účet,banka....) a tým pádom mu to v mzdách nezdaní.Ako by ste to riešili ?
petacuckova
13.02.07,07:20
Prosím , viete mi poradiť ?
Chobot
13.02.07,08:28
Len mne v mzdách pri životnom poistení vôbec neponúkne možnosť príspevku za zamestnávateľa, len ako zrážku ( suma,účet,banka....) a tým pádom mu to v mzdách nezdaní.Ako by ste to riešili ?

Pre firmu to bode teda nedaňový náklad a pre zamestnanca by som to uviedol ako iný peňažný alebo nepeňažný benefit. Napr. ako keď dostane nákupné poukážky. Vo vašom mzdovom systéme asi táto fukcionalita asi ani nebola zapracovaná, keďže príspevky na živ. poistenie figurovali v daňovom zákone iba rok.
petacuckova
19.02.07,11:03
Ja som im životné poistenie zrazila ako zrážku a príspevok za zamestnávateľa som dala ako príjem na zdanenie, čiže z príspevku za firmu zaplatili daň. Je to správne ?
johny18
29.03.07,19:21
Zamestnavatel bude platit prispevky na zivotne poistenie zamestnancom. Jedna sa o zivotne poistenie, pre ktore plati, ze minimalna doba poistenia musi byt 10 rokov a skonci po 55.roku zivota.
1. Prispevok zamestnavatela s tymito podmienkami je tiez nedanovym vydavkom?
2. Plati zamestnanec dan z prispevku, ktory mu zaplati zamestnavatel?
endrju
29.03.07,19:38
Zamestnavatel bude platit prispevky na zivotne poistenie zamestnancom. Jedna sa o zivotne poistenie, pre ktore plati, ze minimalna doba poistenia musi byt 10 rokov a skonci po 55.roku zivota.
1. Prispevok zamestnavatela s tymito podmienkami je tiez nedanovym vydavkom?
2. Plati zamestnanec dan z prispevku, ktory mu zaplati zamestnavatel?

2 * Áno .
Chobot
30.03.07,08:58
Zamestnavatel bude platit prispevky na zivotne poistenie zamestnancom. Jedna sa o zivotne poistenie, pre ktore plati, ze minimalna doba poistenia musi byt 10 rokov a skonci po 55.roku zivota.
1. Prispevok zamestnavatela s tymito podmienkami je tiez nedanovym vydavkom?
2. Plati zamestnanec dan z prispevku, ktory mu zaplati zamestnavatel?

1. - áno. Podľa novely daňového zákona už príspevky zamestnávateľa na životné poistenie nie sú daňovými nákladmi. Daňovými nákladmi zostali len príspevky na DDS.
2 - len potvrdím - áno.
ajale
20.12.07,12:44
Chceme zivotne poistenie pre celu rodinu, t.j. 2+1 dieta, ake mate skusenosti, a ktoru poistovnu odporucujete?
Chobot
20.12.07,16:00
Chceme zivotne poistenie pre celu rodinu, t.j. 2+1 dieta, ake mate skusenosti, a ktoru poistovnu odporucujete?

TO si musíš sám obehať a zistiť, ktorý produkt čo obsahuje a čo je pre teba prioritou - poistenie smrti, pripoistenia, poistenie rizikových chorôb, ...

Neviem, či niektorá poisťovňa ponúka nejaký balík pre rodiny. Najlepšie je navštíviť niekoľko poisťovní a nechať si urobiť ponuku na poistenie (doporučoval by som jednotlivo na otca,, matku a dieťa). Potom doma tieto ponuky dôkladne pozrieť, porovnať a vybrať si.

Neexistuje dobrá či zlá poisťovňa. Ani riziková či bezpečná. Všetky podnikajú za rovnakých podmienok, jedine produkty sa od seba líšia.

Nechoď k sprostredkovateľovi (agentovi), lebo oni zvyčajne spolupracujú s jednou či dvomi poisťovňami a presvedčia ťa, že práve tá poisťovňa je pre teba najlepšia.