abok
12.01.05,11:14
Akym sposobom - ake kroky je potrebne vykonat pre zrusenie s.r.o. Sme dvaja spolocnici, spolocnost podnika v minimalnom rozsahu (do konca roka 2004 v roku 2005 nechcme vyvijat ziadnu cinnost), nemame ziadne zavazky, ziadnych zamestnancov, ziadny majetok...poradte prosim
Majka
12.01.05,10:26
ja mam podobny problem s jednou s.r.o. okrem toho "nic" nemaju ako ty len navyse jednu zalezitost a to dlh voci DU na DPH 200 0003.- kt. nechcu zaplati.

hmmmmmmmmmmmm :rolleyes:
gita
12.01.05,11:29
Ja pracujem akurat na zruseni uz druhej s.r.o. Spolupraculjem s pravnickou, takze na zaklade mojich podkladov -suvaha, vykaz ziskov a strat ona to dava na sud do konkurzu s 10000 Sk.Sud ustanovi spravcu konkurznej podstaty. Kedze podla nej majetok ma byt do 50000, aby sud zamietol konkurz a da suhlas na vymaz z obchodneho registra. Je to velmi zdlhava zalezitost, neviem ci inym kratsim sposobom sa to da. Ale lurcite len cez sud, lebo len on moze dat navrh na vymaz z OR
vladan
12.01.05,12:01
musí to ísť do konkurzu? sa mi zdá, že existuje aj zrušenie spoločnosti bez likvidácie ... ale postup ani netuším - nevolali ste na OR? či tam vedia ešte viac než my? :D
Majka
12.01.05,12:07
vladan, oroginalna poznamka :p
gita
13.01.05,11:53
Praveze nejde do konkurzu. Nesla ani ta prva ani tato nepojde. Ale postup je taky, ze sa musi dat navrh na sud a az sud rozhodne o tom, ze nejde do konkurzu a pre nas je to vsetko, potom je to uz zalezitost sudu, my sme len dostali oznamenie o vymaze z OR