maja
13.02.07,13:44
Chceme si navrhnúť kúpelňu, neviete niekto o dobrom programe v ktorom by sa to dalo urobiť. Potrebujem také niečo ako majú v kúpelňových štúdiach :), kde navrhnú obklady stien pekne podľa rozmerov kachličiek. Dom sme si už celkom dobre navrhli cez tento program www.roomarranger.com - odporúčam:cool:.
Maja
maja
14.02.07,10:24
Nikto nič???:mee:
mimuška
14.02.07,11:47
uf nie si náročná
ja som to robila tak poskromne cez http://www.sanitec.sk/
návrh obkladov - netuším.........
zsolt69
14.02.07,14:38
Ťažké je sa ktomu vyjadriť. A ja som prerábal byt aj kúpelňu, ale možno Tebe by sa to nepáčilo. Ja som nemal žiadný program. S manželkou sme si sadli a začali kresliť na papier. Mali sme 3 varianty a nakoniec sme vybrali spolu aj s chlapíkom ktorý nám to robil.
Asi toľko viem poradiť.
maja
15.02.07,07:03
Viem že veľa špekulujem...Tiež som na začiatku všetko kreslila, ale potom tu na porade niekto dal link na program pre zariaďovanie a nedá sa to porovnať. Tak by som chcela aj niečo také pre kúpelňu, ale asi tiež len budem kresliť. Kúpeľňa sa dá ešte navrhnúť aj na www.siko.cz, ale kachličky nie.
220870
15.02.07,20:19
Z mojej skúsenosti čím viac klienti špekulujú tým viac prerobia.
maja
16.02.07,07:35
Moje špekulovanie sa netýka peňazí, ale toho že neviem čo chcem, ale kým to nedosiahnem, tak špekulujem :D
accad
23.02.07,16:43
m.hladka
25.02.07,17:53
Firma VODOARM s.r.o., Protifašistických bojovníkov 7, Košice robí na takom programe návrh kúpelní pre svojich zákazníkov ak sa tovar nakúpi u nich.
jammka
30.03.07,05:36
ja som to skusala na http://www.sanitec.sk/ a celkom sa mi to pacilo. nie je tam sice najväcsi výber kachliciek, ale na priblizne utvorenie obrazu to celkom staci.
Rozalka
31.05.08,18:25
Potrebujem v kúpelni rodičov väčšie bezpečie - rozhodli sa pre madlo, nevedia sa však rozhodnúť.
Máte s tým skúsenosti, či to dobre drži v stene (tehla)? Prikladám obrázky, ak viete, poraďte, ďakujem pekne.
Rozalka
01.06.08,16:30
Zmizla príloha, skúsim znova priložiť
Meggi 1
01.06.08,17:08
Potrebujem v kúpelni rodičov väčšie bezpečie - rozhodli sa pre madlo, nevedia sa však rozhodnúť.
Máte s tým skúsenosti, či to dobre drži v stene (tehla)? Prikladám obrázky, ak viete, poraďte, ďakujem pekne.
Rozalka, moji rodičia mali v kúpeľni nad vaňou madlo tiež, v prílohe je to to tretie v hornom rade. Mali to upevnené v klasickom panelákovom jadre. Držalo to v stene dobre a hlavne bola to dobrá pomoc pri kúpaní. Oni si to veľmi pochvaľovali.
(Pozn.: Píšem v minulom čase, lebo už nie sú medzi nami :mee:)
Rozalka
02.06.08,05:03
Tak to mi je ľúto.
Ďakujem za radu, pohodový týždeň prajem.
Zitulda
02.06.08,12:13
Potrebujem v kúpelni rodičov väčšie bezpečie - rozhodli sa pre madlo, nevedia sa však rozhodnúť.
Máte s tým skúsenosti, či to dobre drži v stene (tehla)? Prikladám obrázky, ak viete, poraďte, ďakujem pekne.
Rozálka, aby madlo dobre držalo je nutné ukotviť pomocu hmoždiniek. Do tehly, ak je (predpokladám priečka z plnej tehly) je to OK. Ináč ak je priečka syporex alebo Ytong cez hmoždinky to drží. Pri výbere madla akého typu -rozhoduj sa podľa mobility a veku svojich rodičov, potom či sa jedná o vaňu alebo sprchový kút. Pre staršíe osoby robí už vstup do vane samotnej problém, a nehovoriac o sadnutí a vstáti z nej. Ja by som volila sprchu (hľadiac do budúcna) a v nej potrebné úpravy (protišmykovú dlažbu,sklopné sedadlo, s madlami alebo s trianglami-čiže úpravy pre imobilné osoby jednoznačne bezpečné. Viac môžem poradiť ak pošleš súkromnú správu alebo email.