Riky
13.02.07,17:49
Dalo by sa uznať do daňových výdavkoch kúpené vitamíny, gély pre szčo, ktorý vykonáva montáž okien? Vitamíny a gély sú určené na kĺby. Po ich požití sa cíti fyzicky lepšie . Moc mu to pomáha na ramená. Čo myslíte?
mysimis
13.02.07,16:55
rozhodne by som to zaúčtovala ako výdavok neovplyvňujúci základ dane.
Johanka
13.02.07,16:58
Dalo by sa uznať do daňových výdavkoch kúpené vitamíny, gély pre szčo, ktorý vykonáva montáž okien? Vitamíny a gély sú určené na kĺby. Po ich požití sa cíti fyzicky lepšie . Moc mu to pomáha na ramená. Čo myslíte?
:D Ja sa strašne dobre cítim po červenom víne ... Potrebujem to na hlavu, tú mavám večer značne unavenú od prudkého rozmýšľania.
mysimis
13.02.07,17:00
:D Ja sa strašne dobre cítim po červenom víne ... Potrebujem to na hlavu, tú mavám večer značne unavenú od prudkého rozmýšľania.

:D Johanka, to by bolo keby sme si mohli dať do nákladov všetko čo nám robí dobre.:D
Johanka
13.02.07,17:10
... to by bolo na samostatnú tému :D .
Ešte k pôvodnej otázke - obdivujem slovenskú ľudovú tvorivosť ;) .
Zita5
13.02.07,17:15
Dalo by sa uznať do daňových výdavkoch kúpené vitamíny, gély pre szčo, ktorý vykonáva montáž okien? Vitamíny a gély sú určené na kĺby. Po ich požití sa cíti fyzicky lepšie . Moc mu to pomáha na ramená. Čo myslíte?



Prečo neskúsiť to uznať do daňových výdavkov , ak bude dobrá argumentácia prečo nie .


P.S.Aká otázka taká odpoveď.:) ;) Teraz neviem či je to sranda , alebo vážna otázka .
Johanka
13.02.07,17:41
Podľa skúseností z týchto dní - takéto otázky myslia daňovníci smrteľne vážne!
Zita5
13.02.07,17:44
Podľa skúseností z týchto dní - takéto otázky myslia daňovníci smrteľne vážne!

Johanka ja tomu neverím , to nie je možné , práveže pro takomto druhu otázky mám niekedy pocit , že si z nás niekto uťahuje , nechcem sa nikoho dotknúť , ale akoby to bol duplicitne registrovaný nick .;)
mysimis
13.02.07,17:46
Možno nás len niekto skúša......
Riky
13.02.07,17:50
Som rád, že som vás pobavil. Prajem , aby ste v živote vždy všetko brali s humorom, tak ako túto tému.
mysimis
13.02.07,17:52
Dosť smutné, že sa zabávaš na cudzí účet!
A nezabudni na to, že raz to raz môže otočiť proti Tebe, keď budeš potrebovať poradiť
Riky
13.02.07,17:58
Dosť smutné, že sa zabávaš na cudzí účet!
A nezabudni na to, že raz to raz môže otočiť proti Tebe, keď budeš potrebovať poradiť

Ja som položil serioznu otázku a očakával som serioznu odpoveď. Nikto múdry z neba nespadol. To, že sa to môže raz otočiť voči druhým som myslel aj ja v predchádzajúcom príspevku. Nič som nikomu zle nepovedal a ani neurobil, voči mne sa nemá čo otočiť.
Zita5
13.02.07,18:04
Ja som položil serioznu otázku a očakával som serioznu odpoveď. Nikto múdry z neba nespadol. To, že sa to môže raz otočiť voči druhým som myslel aj ja v predchádzajúcom príspevku. Nič som nikomu zle nepovedal a ani neurobil, voči mne sa nemá čo otočiť.

Riky SZČO by musel byť možno masérom , aby si mohol uplatniť gél ....
Halli
13.02.07,18:16
Riky SZČO by musel byť možno masérom , aby si mohol uplatniť gél ....

...alebo gigolom.... :D klby ako kĺby:D :D
betka
13.02.07,18:48
Pokracujteeeeee, super relax. Aj ja chcem cervene, ba i gelik ..
Halli
13.02.07,19:00
...alééé "kuš" Betka ty nezbednica, však mi fšetci pracujeme... :D :D na čo ty len nemyslíš...:eek: :D
Johanka
13.02.07,19:02
... pokračovanie po 22.00 :D
betka
13.02.07,19:15
... pokračovanie po 22.00 :D

Len pracujte, ja uz citim prijemnu vonu v obyvacke :--- z cerveneho ..
Zita5
13.02.07,19:20
Dievčence ......:)
Halli
13.02.07,19:28
Len pracujte, ja uz citim prijemnu vonu v obyvacke :--- z cerveneho ..

Betka, Betka ty tých daňovákov určite zlomíš s takýmto vitamínom :D , už len tie sviečky jej chýbaju že Zitka :---
camelfly
13.02.07,19:30
tak musim priznat, ze na zaver vecera som si s vami zase oddychla a nasmiala sa :D :D baby dik, zase to dopadlo ako v teme odpisy, myslim ze je to uz od tych spustu info co sa tu riesi :D
Johanka
13.02.07,19:32
Však existuje zakázané uvoľnenie :D . Pôjdeme na trestnú lavicu ...
camelfly
13.02.07,19:33
ved prave ze tie zakazane su asi najlepsie :D :D :D
Halli
13.02.07,19:34
tak musim priznat, ze na zaver vecera som si s vami zase oddychla a nasmiala sa :D :D baby dik, zase to dopadlo ako v teme odpisy, myslim ze je to uz od tych spustu info co sa tu riesi :D

To máš pravdu Kamelinka /to vieš kto ta tak volá/, aj ja som sa zasmiala. Takéto témy su dobre chytľavé... Aj Elenka by sa chichotala, no ale hadam jej to rýchlo ujde... Pekný večer pri "červených vitamínoch":D
betka
13.02.07,19:46
To máš pravdu Kamelinka /to vieš kto ta tak volá/, aj ja som sa zasmiala. Takéto témy su dobre chytľavé... Aj Elenka by sa chichotala, no ale hadam jej to rýchlo ujde... Pekný večer pri "červených vitamínoch":D

Juuuuj, keby vitaminoch:rolleyes:......
betka
13.02.07,19:48
Dievcence, caka na porade danovy bonus, prikazna zmluvy, DP .... radte....
Halli
13.02.07,20:31
Ja som položil serioznu otázku a očakával som serioznu odpoveď. Nikto múdry z neba nespadol. To, že sa to môže raz otočiť voči druhým som myslel aj ja v predchádzajúcom príspevku. Nič som nikomu zle nepovedal a ani neurobil, voči mne sa nemá čo otočiť.

Hádam si sa neurazil Riky? Náhodou to bol nápad dobrý a hlavne sme sa pobavili ako si chcel hmmm? ;)
betka
13.02.07,20:55
Riky, je to v pohode, ani si nevies predstavit, ako cloveka tento ulet povzbudil, diky za super temu. Raz za cas treba vypnut,
Inac neviem, ci tie vytaminy motu byt ako vadavky OZD. JA by som o tom ani neuctovala, ak ano, tak VNZD.
ale zas na druhej strane, keby ste mali danovu kontrolu, mozno by sa aj kontrolori zabavili, a kontrola by dopadla OK?
džino
13.02.07,22:38
Čo tak nákladovať psa ako antistresovú terapiu.
Ja to mám namiesto xnakxu na stres ;)
Halli
14.02.07,08:21
jééj ten je krasny ...ako plyšový havo :D
Johanka
14.02.07,09:17
Však on je plyšový, na kľúčik , inak aj šteká (ak má dobré baterky) :D .
betka
14.02.07,09:23
Však on je plyšový, na kľúčik , inak aj šteká (ak má dobré baterky) :D .

Aj ja by som potrebovala baterky, a tak casto hlavne teraz dobijat:D
dracica
14.02.07,09:25
hmm zaujímave ja by som si potom kupila antistresové autíčko a tiež by sa to dalo obhájiť ako dan. výdavok nieeee ??? Stresy a učtovníctvo
džino
14.02.07,18:38
plyšový iba na fotke
baterky dobíja ak to potrebujem a veľmi účinne.
foto napovie.
Johanka
14.02.07,19:59
Zabudla som dopísať, že je plyšový, polohovací :D .