Palo S
14.02.07,08:07
Chcem dovážať spojovací materiál z Číny.
Vie niekto poradit ako na to ?
Ďakujem za každú radu.
Palo S
marco
14.02.07,08:11
Najprv.potrebujes kontakt, ten ziskas bud na veltrhoch v zapadnej Europe /Kolin ap./, alebo priamo na veltrhoch v Cine..a potom uvidis, ale nie je to ziadna sranda, pretoze z Ciny je potrebne odoberat velke mnozstva z jednej polozky aby sa s tebou fabrika vobec zacala bavit, a potom este problem s kvalitou..najst dobru fabriku s dobrou kvalitou, ktora je ju schopna aj udrzat nie je lahke, a byt pre nich zaujimavy pri velkosti slovenskeho trhu,hm..
j.s
14.02.07,10:17
Skus konkretnejsie - ci uz podnikas, v com, ci mas potencialneho dodavatela atd.
Poradit ti pri takto postavenej otazke a s nijakymi info je tazke
ekopo
14.02.07,11:39
Chcem dovážať spojovací materiál z Číny.
Vie niekto poradit ako na to ?
Ďakujem za každú radu.
Palo S
Otázka trochu mimotemy , a bude tak "kvalitný" ako ostatná "čína"?
l0rd
03.01.12,09:26
Dobry den,


mam v plane si objednat tovar z Ciny. Predavajuci ma na vyrobu tovaru CE a TUV certifikaty, no na Slovensku nemaju este obchodneho partnera. Ake veci musim od nich poziadat pred nakupom a kde vsade treba tie papiere odovzdat/schvalit na nasich uradoch (Zivotne prostredie, atd.)?


Dakujem az opdoved!
kezeso
03.01.12,09:35
Možno by stálo za to, zistiť si, či nie je nejaký medzisklad v Taliansku. V textile a obuvi to tak funguje. Veľkosklady zo Slovenska chodia tam nakupovať, neberú priamo z Číny. Problém je vtom, že ti to nikto neprezradí...
franco24
03.01.12,13:12
Nikde som nenasiel podobnu temu ani odpoved. Ako by sa uctoval tovar z ciny ktory by sa kupoval cez ebay a stale by bol len do sumy 20 eur. Bol by tim padom oslobodeny od dane a od cla? Platim by som len dph (http://www.porada.sk/t7176-zakon-o-dani-z-pridanej-hodnoty-od-01-01-2011-a.html) zo zisku? Na zauctovanie mi staci screen z ebayu + bankovy vypis + paypal? Dakujem za kazdy za kazdu odpoved. Je nutna aj EORI registracia ? Dakujem Franco