KatyZV
14.02.07,10:21
Ahojte, s firmou som zacala len minuly rok, tak by som potrebovala od Vas radu. mam jedneho zamestnanca na ciastocny uvazok/ dan je vyberana zrazkou. Za minuly rok som u urobila potvrdenie o prijmoch. Treba toto potvrdenie zaslat aj na DU?
Co este mam ako zamestnavatel predlozit DU?

Dakujem
Johanka
14.02.07,10:24
Pozri tu http://www.porada.sk/t6023-zakon-o-dani-z-prijmov-do-112006.html#39

Nezaškodí aj § 38 a iné ;) .