AHT
14.02.07,14:14
Prosím Vás je treba priložiť k daňovému priznaniu pri paušálnej dani aj výkaz o majetku a záväzkoch a výkaz o príjmoch a výdavkoch?
Ďakujem.
Zita5
14.02.07,13:16
Prosím Vás je treba priložiť k daňovému priznaniu pri paušálnej dani aj výkaz o majetku a záväzkoch a výkaz o príjmoch a výdavkoch?
Ďakujem.



Pri uplatnení paušálnych výdavkov Výkaz nepredkladáš v prílohe DP .

Dopĺňam : Ani Výkaz o príjmoch a výdavkoch , a ani Výkaz o majetku a záväzkoch .
Gr.renata
14.02.07,19:06
aký typ tlačiva sa vypisuje pri uplatňovaní paušálu?jedni mi vravia že A, iný zase B.dakujem
Ľuba
14.02.07,19:08
A je len pre "závislákov".
Monika Kováčová
14.02.07,19:10
A je len pre "závislákov".

nerozumiem.


aký typ tlačiva sa vypisuje pri uplatňovaní paušálu?jedni mi vravia že A, iný zase B.dakujem

jedni klamú alebo tomu nerozumia a iný ti hovoria dobre :)
Zdeni
14.02.07,19:13
aký typ tlačiva sa vypisuje pri uplatňovaní paušálu?jedni mi vravia že A, iný zase B.dakujem
Typ B, ...........je to príjem zo živnosti.
Monika Kováčová
14.02.07,19:16
Typ B, ...........je to príjem zo živnosti.

Zdeni, rozmaznávaš ako evina!!!:D:D:D
Ľuba
14.02.07,19:18
A je len pre "závislákov".

t.j. pre tých, čo mali príjmy len zo závislej činnosti.
Simonab
14.02.07,19:19
nerozumiem.



jedni klamú alebo tomu nerozumia a iný ti hovoria dobre :)

Monika, Ľuba chcela povedať že tlačivo "A" je len pre príjmy zo závislej činnosti. :) Inak aj mne to trvalo, kým som pochopila. :---
Zdeni
14.02.07,19:19
Zdeni, rozmaznávaš ako evina!!!:D:D:D
mimotemy no,:mee: pozri čo mi napísal turbot:
http://www.porada.sk/t43507-mam-plan-ako-kde-ziadat-o-dotaciu-a-dalsie-kroky.html :mee: :D :D :D
Monika Kováčová
14.02.07,19:21
mimotemy no,:mee: pozri čo mi napísal turbot:
http://www.porada.sk/t43507-mam-plan-ako-kde-ziadat-o-dotaciu-a-dalsie-kroky.html :mee: :D :D :D
mimotemy NO TO JE CHOVANIE HULVÁTA !!!
Monika Kováčová
14.02.07,19:22
POTOM ROB NIEČO ZADARMO, ROZMÝŠĽAM, ŽE BY SME TU MALI PÁR HODÍN POŠTRAJKOVAŤ A NEODPOVEDAŤ.
Johanka
14.02.07,19:57
mimotemy Vraj aj zajtra bude slnečno :) . V Piešťanoch bude malé stretko :) . Robota nám ide od ruky :) . Nedajte si kaziť večer od netrpezlivého študentíka ;) , radšej sa tešte z maličkostí :) .
Johanka
14.02.07,20:14
Turbot, nazri , prosím, do prvého príspevku tejto témy
http://www.porada.sk/t2886-etiketa-porady.html

Po prečítaní možno budeš "v obraze" a zistíš, že Porada je odborné fórum s určitými pravidlami, ktoré ctíme.
Tušíš vôbec, koľko stoja informácie? A tu ich rozdávame zadarmo ....
Môžeš byť akokoľvek múdry, ak nebudeš mať prejav múdreho človeka, nikto Tvoju múdrosť neocení ...;)
Gr.renata
14.02.07,20:53
aj ja som vravela,že to bude B,ale čo už každý má svoj názor.tak vam dakujem,že ste mi potvrdili.ste super a pekného valentína
hádam ho netrávite nad učtom ako ja!!!!!!!!
baby teraz som to skúšala vyplniť ale nieje tam žiadna formulka na paušál mám tých 40% + odvody spočítať a dať ako výdavok zo živnosti?
cloe
14.02.07,22:11
aj ja som vravela,že to bude B,ale čo už každý má svoj názor.tak vam dakujem,že ste mi potvrdili.ste super a pekného valentína
hádam ho netrávite nad učtom ako ja!!!!!!!!
baby teraz som to skúšala vyplniť ale nieje tam žiadna formulka na paušál mám tých 40% + odvody spočítať a dať ako výdavok zo živnosti?
Áno, tých 40% + odvody dáš ako výdavok zo živnosti. A nezabudni pod tabuľkou č.1 zaškrtnúť, že uplatňuješ výdavky percentom z príjmov:)