gandy
14.02.07,18:34
Chcela by som sa opýtať,či do Výkazu o majetku a záväzkoch sa v riadku tovar udáva obstarávacia cena tovaru alebo predajná cena.Ak sme neurobili inventúru k 31.12.,čo teraz?Stačí,ak vypočítam rozdiel medzi tržbou a nakúpeným tovarom a ten zostatok takto uvediem do Výkazu?Prosííím pekne o radu.
Zoltán Kovács
14.02.07,17:37
Chcela by som sa opýtať,či do Výkazu o majetku a záväzkoch sa v riadku tovar udáva obstarávacia cena tovaru alebo predajná cena.Ak sme neurobili inventúru k 31.12.,čo teraz?Stačí,ak vypočítam rozdiel medzi tržbou a nakúpeným tovarom a ten zostatok takto uvediem do Výkazu?Prosííím pekne o radu.

Do výkazu majetku a záväzkoch sa uvádza obstarávacia cena tovaru. Keď ste neurobili inventúru k 31.12. je to dosť veľká chyba. Ako potom vyplníš ten riadok? Nestačí vyrátať rozdiel medzi tržbou a nákupom, nakoľko tržbu máš už aj s tvojou maržou. Takže z toho výpočtu nebudeš vedieť zistiť stav skladu k 31.12.
Manual
14.02.07,17:38
Chcela by som sa opýtať,či do Výkazu o majetku a záväzkoch sa v riadku tovar udáva obstarávacia cena tovaru alebo predajná cena.Ak sme neurobili inventúru k 31.12.,čo teraz?Stačí,ak vypočítam rozdiel medzi tržbou a nakúpeným tovarom a ten zostatok takto uvediem do Výkazu?Prosííím pekne o radu.
To ani nikomu nahlas nehovor, že nemáte inventúru:eek::D To už je v podstate teraz jedno, lebo nejakú sumu do výkazu dať musíš = "vymyslieť"
Monika Kováčová
14.02.07,17:45
Chcela by som sa opýtať,či do Výkazu o majetku a záväzkoch sa v riadku tovar udáva obstarávacia cena tovaru alebo predajná cena.Ak sme neurobili inventúru k 31.12.,čo teraz?Stačí,ak vypočítam rozdiel medzi tržbou a nakúpeným tovarom a ten zostatok takto uvediem do Výkazu?Prosííím pekne o radu.

Takáto otázka tu bola pred 1-2 dňami.:mad:
gandy
14.02.07,17:51
Dakujem za odpovede