polka
14.02.07,21:55
Prosim Vas o radu. Spracovavam mzdy v programe Vema pre školu. Januar som urobila v pohode, ale neda sa mi prejst do noveho mesiaca - februar, aj napriek tomu, že licenciu mame zaplatenu do konca marca. Ak niekto spracuva mzdy v tomto programe, prosim, pomôžte mi vyriešiť tento problem. Este som prechod do noveho mesiaca nerobila, prechod z decembra do januara mi urobil predchadzajuci pracovnik, ale nakolko sme sa osamostatnili, museli sme si zakúpiť novu licenciu, dal mi všetky údaje o našich zamestnancoch, pripravene na januar,na diskete, čo som si vtiahla do počítača a januárové mzdy som kompletne spracovala. Asi niekde robim chybu. Ďakujem
medved
01.03.08,19:50
Ja tiež robím mzdy pre školu vo VEME. Do nového mesiacia vstúpiš tak, že musíš prejsť do ZMENY - stav A, a hneď do stavu B. Ponuku zmeny nájdeš celkom hore na lište. Vytvorí sa Ti na spracovanie nový mesiac február - stav B a môžeš nahadzovať údaje za mesiac február. Neviem či som Ti pomohla. Ahoj!
Mavema
14.04.08,15:20
zavolajte si do firmy, tam vam poradia , nejde o ziadny zavazny problem
janaj777
16.06.08,08:56
Môžete mi poradiť ako zadám do Vemy zamestnanca, ktorý mi začiatkom júna doniesol rozhodnutie, že od 1. 2. 2008 je invalidný dôchodca. Musím totiž poslať od februára oprávne výkazy do zdravotnej poisťovne.
Mavema
17.07.08,10:46
prosím zavolajte mi na 02 20 510 901
Mavema
17.07.08,10:48
Dobry den, ak mate nejaky problem s VEMOU, prosim zavolejte rovno do VEMY, máme ti na to kvalifikované a ochcotné pracovníčky, tie vám poradia, s pozdravom Hevierová, VEMA
endrju
17.07.08,19:35
prosím zavolajte mi na XXX


Dobry den, ak mate nejaky problem s XXX, prosim zavolejte rovno do XXX, máme ti na to kvalifikované a ochcotné pracovníčky, tie vám poradia, s pozdravom XXX
Na tomto fore je zvykom poradit priamo a nie odkazovat na zavolanie niekam. Sposoby "zavolej mi do klubu" tu nie su prilis oblubene. Kvalifikovanych a ochotnych pracovnikov zamestnavaju aj ine firmy, ktore si navyse zvyknu za reklamu aj zaplatit a nezneuzivaju diskusne fora na SPAMovanie. Dakujem za pochopenie. :)