kvjetecko
15.02.07,12:06
Prosím Vás, existuje niekde na nete tlačivo na "Hlásenie o vyúčtovaní dane a o úhrne príjmov zo závislej činnosti....... za rok 2006", ktoré by sa dalo vypísať v počítači???
Mám totiž program MRP a z toho mi to nevylezie v podobe, ktorú požaduje daňový úrad. (!!)
Vopred vďaka.
mysimis
15.02.07,11:07
Prosím Vás, existuje niekde na nete tlačivo na "Hlásenie o vyúčtovaní dane a o úhrne príjmov zo závislej činnosti....... za rok 2006", ktoré by sa dalo vypísať v počítači???
Mám totiž program MRP a z toho mi to nevylezie v podobe, ktorú požaduje daňový úrad. (!!)
Vopred vďaka.

www.drsr.sk (http://www.drsr.sk) - vyplňovanie tlačív
blondy
09.03.07,11:19
na w.drsr.sk je, len sa mi tam nedá vyplniť III. časť. Robím niekde chybu? Alebo sa to tam fakt nedá a musím to povypisovať ručne?
katkaj
09.03.07,11:22
na w.drsr.sk je, len sa mi tam nedá vyplniť III. časť. Robím niekde chybu? Alebo sa to tam fakt nedá a musím to povypisovať ručne?

Viem že aj mne to minulý rok nešlo a chyba bola v tom že som nemala vyplnený riadok " počet zamestnancov ".
blondy
09.03.07,11:29
Také jednoduché ... a vôbec ma to nenapadlo. Ďakujem, už to funguje a posielam bodík.
moravanka
12.03.07,12:21
Prosím, nevíte, zda došlo i ke změně v definici elektronického souboru obsahujícího údaje o zaměstnancích z III. části "Hlásenia o vyúčtovaní dane..."? Děkuji za odpověď.
IvetaH
12.03.07,14:22
Prosím vás pekne, mne to zas nejde vytlačiť. A ešte neviem, či do hlásenia zapracovať aj zamestnancov, ktorým som nerobila ročné zúčtovanie.
denabal
12.03.07,14:26
Do hlásenia treba uviesť všetkých zamestnancov, ktorí počas roka v organizácii pracovali. Aj tých, ktorí pracovali na základe dohody o vykonaní práce. A len tak na okraj - hlásenie by malo byť súčtom odovzdávaných prehľadov. Pekný deň