sylkra
15.02.07,12:45
Ak dovolite rada by som sa Vas opytala na Vase pripadne skusenosti, nazory, riesenia a pocity na sikanu zo strany sefa.
Ako takuto situaciu riesit? kolegovia vacsinou drzia stranu sefa, lebo sa boja, priama komunikacia neexistuje, lebo je to samozrejme skryta jendostranna nenavist, zavist a pod.
Dakujem za Vase reakcie.
ondrejvla
15.02.07,11:54
Ak dovolite rada by som sa Vas opytala na Vase pripadne skusenosti, nazory, riesenia a pocity na sikanu zo strany sefa.
Ako takuto situaciu riesit? kolegovia vacsinou drzia stranu sefa, lebo sa boja, priama komunikacia neexistuje, lebo je to samozrejme skryta jendostranna nenavist, zavist a pod.
Dakujem za Vase reakcie.

Fúúha! Tak to je sila, ak tu nie je možný dohovor! V tom prípade odporúčam, buď prehodnotiť svoju prácu a svoje správanie, nepoznám ťa, tak nemôžem hodnotiť, a ak to nie je len tvoj subjektívny názor, potom vidím len jedno riešenie - rýchlo preč! Určite sú aj firmy, kde pri tvojom správnom prístupe k práci a ku kolektívu nájdeš svoje miesto na slnku. Držím ti palce!
aleaiactaest
06.01.20,12:16
Zažívam podobnú skúsenosť. Môj odchod z práce je to čo by vedúceho potešilo najviac. Už vyśe roka sa ma snaží odtial vyštvať, pretože asi som lepší ako on a tým ohrozujem jeho pozíciu, o ktorú osobne záujem nemám. V predošlej práci chceli po nás aby sme aspoň raz za mesiac priniesli nápad na zlepšenie. A bolo to dobré. Tuto to síce nikto nežiada, ale je to považované za podrívanie autority vedúceho a zvyčajne vám za to vynadá vedúci. Tak ako sa posledne stalo mne, ešte mi aj jeho nadriadený pohrozil , že som obyčajný zamestnanec a nech niesom iniciatívny.. Mam to brat ako varovanie.. Takže mam vlastne držať hubu a krok, a nechať si skakať po hlave? :D Tiež by ma zaujimalo ako to celé vyriešim, odchod z práce nie, to oni chcú...
marjankaj
06.01.20,12:32
takže musíš vymeniť šéfa.