ajuska
15.02.07,13:54
Potrebovala by som poradit. Sme s.r.o. a mame centralu v Bratislave. Mame takisto pobocku v Martine, kde mame registracnu pokladnicu, ktora sa pokazila a uznali, ze je nefunkcna. Potrebovala by som vediet, nakolko som ja tu staru nezaregistrovavala (ale niekto iny), na ktorom DU (tu v BA alebo v MT) treba tu staru pokladnu odhlasit a prihlasit a poziadat o DKP pre novu pokladnu? A ci to moze urobit aj zamestnanec, alebo osobne na danovom urade iba konatel spolocnosti. Dakujem za radu ;)
vikinka
15.02.07,13:13
ERP treba odhlásiť na DÚ kde ste registrovaný a máte pridelené DIČ,myslím ,že to može urobiť aj zamestnanec,ja som to robila za inú SZČO a nebol s tým problém,treba mať certifikát od pokladne, pokladničnú knihu a ísť na DÚ.
redie
01.03.07,11:27
ERP treba odhlásiť na DÚ kde ste registrovaný a máte pridelené DIČ,myslím ,že to može urobiť aj zamestnanec,ja som to robila za inú SZČO a nebol s tým problém,treba mať certifikát od pokladne, pokladničnú knihu a ísť na DÚ.

ano suhlasim, moze to urobit hocikto, len musi so sebou priniest potrebne dokumenty. s danovym uradom sa vybavuje aj komunikuje vzdy v mieste sidla spolocnosti bez ohladu, kde sa nachadza prevadzkaren (toto ovsem neplati pri zahr. os.);)