kolicok
15.02.07,21:04
Môj známy bol operovaný na pruh.Po operácií ešte stále má hrčku. Pýtam sa či to je v poriadku, alebo nie poraďte. Ďakujem.
j.s
15.02.07,20:57
Ja som bol po operacii zasivany a nemam tam hrcku, ale Gerlachovsky stit. A k tomu je to na cele. Zasival mi to ,,odbornik" a zhrubla mi tam koza. Casto sa vsak pod jazvami robia tukove hrcky. Viac ako moj prispevok pomoze navsteva lekara
ondrejvla
15.02.07,21:03
Môj známy bol operovaný na pruh.Po operácií ešte stále má hrčku. Pýtam sa či to je v poriadku, alebo nie poraďte. Ďakujem.

Ak nemal po operácii infekt a rana nebola čistená a škrabaná, tak to budú pravdepodobne zrasty. A veru bolia stále, ale aj tak odporúčam návštevu lekára, ale odborníka, aby ho nepočúval na pľúcach...
kolicok
18.02.07,11:03
Tak mi poraď "odborníka" na toto. Budem rád, keď sa známy toho "hrbu" zbaví.
JankaO
18.02.07,15:10
Môj známy bol operovaný na pruh.Po operácií ešte stále má hrčku. Pýtam sa či to je v poriadku, alebo nie poraďte. Ďakujem.


Niektorí jedinci majú bohužiaľ smolu a jazvy sa im hoja keloidom, čo je zhrubnutie alebo zhrčavenie jazvy. Nie je to vina žiadneho lekára, príroda to zariadila sama. Bez objektívneho posúdenia kompetentným, by som sa neodvážila jasne definovať príčinu a zvaľovať to na lekára. Preto niektoré tvrdenia, že jazvu zašil " odborník" sú asi tak isto odvážne, ako tvrdenie, že keď klient má v neporiadku papiere a je to vina účtovníka.