lara
13.01.05,09:52
chcela by som poraďakov požiadať o možné zaslanie vzoru splnomocnenia na predaj bytu. Po mojej babke zdedili byt jej deti v pomere 1/3. požiadali ma aby som ich zastupovala pri predaji tejto nehnuteľnosti. nemáte niekto vzor ako má vyzeraž vzor splnomocnenia na jeho predaj. budem vám velmi vďačná. dakujem.
andreaS
13.01.05,08:53
daj mi mailovu adresu... alebo sa pokusim urobit z mojho originalu predlohu... chvilocku a prilepim to sem..
andreaS
13.01.05,09:02
ako som si to pozrela, tak mam len toto... mozno pomoze

kupujici kupoval byt cez stavebne sporenie... a mam pocit, ze splnomocnenie na predaj bytu som nerobila ja, ale dali si ho urobit u notara.
lara
13.01.05,18:01
ďakujem velmi pekne, dá sa z toho odraziť
draik
13.01.05,19:48
V plnomocenstve je dobré (hlavne pre kupujúceho) ošetriť, ako bude uhradená kúpna cena - či splnomocnenému alebo bude prevedená predávajúcim.
gabri
13.01.05,20:04
Mňa splnomocnil môj otec pri odkupení DB- iba sme napísali, že ma splnomocňuje všetkými úkonmi týkajúcimi sa prevodu bytu do osobného vlastníctva, vrátane prístupu ku všetkým informáciám spojeným s kúpou-overili nám to len na matrike a stačilo-nemusí byť žiaden špeciálny vzor. Mamu som zastupovala pri predaji domu-jej dedičstva a tak isto - len splnomocnenie - aj peniaze som prebrala ja, aj výpis z katastra prišiel mne, len ja lajdák som ešte nepodala DP.(ozaj, koľko na to mám času ?)
andreaS
14.01.05,04:56
gabri: my sme mali tiez pripravenu taku verziu uz overenu notarom, avsak stavebnej sporitelni sa to nezdalo... chceli toto, tak sme vymenovali komplet vsetky udaje. Dost "dobre" bolo to, ze prva verzia bola pobocke dobra ale bratislave sa to nepacilo. Potom si vyborne skolia ludi, ktori ponukaju ich produkty... :)
gabri
14.01.05,06:15
andreS-nuz co, keby to bolo vzdy take jednoduche, zasli by sme sa od nudy;)
andreaS
14.01.05,06:31
no jedine.... typicke Slovensko..co je jednemu dobre, ustrediu nevyhovuje a tak len natahuju cas...