luluha
16.02.07,08:00
V októbri 2006 sme kúpili auto na leasing za cca 1 000 000 Sk viem že daňový odpis by bol iba za tie 3 mesiace ale nedá sa to nejako spraviť aby sa odpísala celá štvrtina alebo nedalo by sa auto zrýchlene odpísať?
Johanka
16.02.07,08:06
Veru nedalo ...
Možno --- keby ste zistili, že ten leasing vôbec nie je leasing ...:)
Tweety
16.02.07,08:07
V októbri 2006 sme kúpili auto na leasing za cca 1 000 000 Sk viem že daňový odpis by bol iba za tie 3 mesiace ale nedá sa to nejako spraviť aby sa odpísala celá štvrtina alebo nedalo by sa auto zrýchlene odpísať?
No veru nedalo.
Martinella
16.02.07,08:08
V októbri 2006 sme kúpili auto na leasing za cca 1 000 000 Sk viem že daňový odpis by bol iba za tie 3 mesiace ale nedá sa to nejako spraviť aby sa odpísala celá štvrtina alebo nedalo by sa auto zrýchlene odpísať?

Nie, pretože majetok obstaraný formou leasingu sa odpisuje v zmysle §26 ods.8 ZDP.
luluha
16.02.07,08:14
Ďakujem Vám myslela som si to. Je klasika CAC leasing