Gabriela Foldesiová
16.02.07,14:39
Prepáčte ale neviem ako sa sem mám inak dostať potrebujem poradiť zamestnanec mi tvrdí že má aj bez preukazania odpracovaných rokov automaticky nárok na 25 dni dovolenky ak má vek viac ako 35 rokov.
Je vulgárny a papiere odmieta priniesť má pravdu?
Gabriela Foldesiová
16.02.07,13:45
Prosím, neviem či som tu správne, tak ak nie prepáčte.
Prosim o radu, dnes prišiel za mnou zamestnanec že po dovršení 35 roku života má automaticky bez ohľadu na odpracované roky nárok na 25 dní dovolenky. Zápočet odpracovaných rokov nechce predložiť.
katkaj
16.02.07,13:48
Prepáčte ale neviem ako sa sem mám inak dostať potrebujem poradiť zamestnanec mi tvrdí že má aj bez preukazania odpracovaných rokov automaticky nárok na 25 dni dovolenky ak má vek viac ako 35 rokov.
Je vulgárny a papiere odmieta priniesť má pravdu?

Gabika prosím nezakladaj svoju otázku viackrát. Tu už ti bolo odpovedané
http://www.porada.sk/t14770-p4-nova-otazka-nova-tema-neplati-ak-ma-absolutny-suvis-s-temou.html#post392603
endrju
16.02.07,13:49
Prosím, neviem či som tu správne, tak ak nie prepáčte.
Prosim o radu, dnes prišiel za mnou zamestnanec že po dovršení 35 roku života má automaticky bez ohľadu na odpracované roky nárok na 25 dní dovolenky. Zápočet odpracovaných rokov nechce predložiť.

Áno? :eek:

Určite mal pripravené ustanovenia zákona, z ktorých niečo také vyplýva. :cool:

Dúfam, že Ti ich predložil namiesto tých zápočtov, ktoré sa mu ťaží predložiť ;)

Ktohovie, prečo asi sa mu nechce tie zápočty predložiť? :rolleyes:
katkaj
16.02.07,13:51
mimotemy tretíkrát zadaná tá istá otázka :cool:
endrju
16.02.07,13:59
mimotemy
Téma dvakrát presunutá a tretíkrát nahlásená správcovi. :cool:

Prosím všetkých, aby sa zdržali takéhoto zahlcovania Porady mnohonásobnými otázkami s rovnakým obsahom. Nech je Vaša otázka akokoľvek pre vás dôležitá, určite sa odpovede nedočkáte skôr iba preto, že ste otázku zadali mnohonásobne v rôznych témach a v rôznych poradách :)

Ďakujem za porozumenie. ;)

P.S.
Tému uzatváram