bubicek
18.02.07,15:11
vie mi dakdo poradit kto ma program -omega ,ak robim fakturu - odoslanu a nechcem ju este zapisat - do evidencie ,ale nebadane sa mi zapisala - existuje sposob ako to vratit spät , som samouk mame ho novy a este sa len ucim dik
holubička1
18.02.07,14:27
Bubicek veľmi jednoducho cez evidenciu uct. dokl v of postaviš sa na riadok kde je zapísanaá a klikneš vymaž, ak ju budeš chcieť zaúčtovať tak cez vystavené otvoríš a ona sa pri zatváraní sama zaeviduje do účt. dokladov.
bubicek
18.02.07,14:43
dakujem ti
orazel
18.02.07,15:15
vie mi dakdo poradit kto ma program -omega ,ak robim fakturu - odoslanu a nechcem ju este zapisat - do evidencie ,ale nebadane sa mi zapisala - existuje sposob ako to vratit spät , som samouk mame ho novy a este sa len ucim dik

Ja len nechápem, prečo si otázku, týkajúcu sa OMEGY zaradil do jednoduchého účtovníctva:). Príjemný zvyšok nedele
VTerezka
18.02.07,17:08
Keď sme pri Omege, mám na Vás prosbu. Kto má najnovšiu verziu 10.10 nezačali Vám problémy s tlačou ? Mne posúva údaje v prevodných príkazoch a netlačí mi správne faktúry. Má ešte niekto nejaký problém ? Ja to s Krosom riešim už týždeň. ďakujem.
bepo
18.02.07,17:25
Mne to tlačí normálne,chyba bude asi u teba