inngrid
19.02.07,10:38
Hladam oblast na strednom a vychodnom slovensku popripade aj na Orave a v Tatrach kde je nieco take ako Senec. Proste Jazero na ktorom sa da kupat v okoli su chatky na prenajom, vecer je tam zivot proste taky super oddych na letne dni.
Ak mate v okoli take jazera kde sa ludia kupu clnkuju sem s napadmi

dakujem
Efinečka
19.02.07,10:53
Doporučujem Oravice - pohoda, klídek a teplá voda.
bendži
19.02.07,10:59
Doporučujem Oravice - pohoda, klídek a teplá voda.
nič proti oraviciam, na jednej strane rozvíjajúce sa stredisko, a skutočne super teplá vodička.. ale pohoda v preplnenom bazéne sa len ťažko hľadá.. za teplou vodou už skôr možno do Tatralandie, kde je tiež veľa ľudí ale na väčšej ploche, ale iste je to vec názoru
Kolenčík
19.02.07,13:46
Ak si vytvoríš partiu sám a chceš "klidek" tak Ti navrhujem Slanu vodu na Orave, je tam malé jazierko a keď to vymakneš budete tam sami, len je tam trocha chladno.
mgm
19.02.07,14:18
A čo tak Vinianske jazero na Šírave
George Michael
19.02.07,21:27
Ja odporúčam Liptovskú Maru. Dá sa tam kúpať aj člnkovať. Alebo blízku Tatralandiu, či Bešeňovú - termálne kúpaliská - aquaparky. Krásne je tiež v Meander parku v Oraviciach. Na východe - Domaša, Zemplínska Šírava alebo Vinianske jazero.
My už pár rokov po sebe chodievame vždy v lete na pár dní na Liptov. Každý si tam príde na svoje.
bábika
07.03.07,14:48
Stará Myjava - jazero a nádherná príroda - oplatí sa. S pozdravom Bábika
Maya1
10.03.07,19:38
Na mňa urobilo dojem Krpáčovo , bola som tam len raz, je to malé, ale ten relax a tá príroda je nejaká "prírodnejšia".
chlap
13.03.07,21:14
Ešte by stála za úvahu aj Domaša - www.domasa.sk (http://www.domasa.sk/domasa2/?lang=sk)