anaxamon
19.02.07,13:38
Chcela by som vas poprosit o pomoc ako zamestnanec.
Priatel dostal minuly tyzden v pondelok "hodinovu vypoved"(viem že v ZP takyto pojem nie je ale relaita bola taka). Viete mi poradit ako postupovat voci zamestnavatelovi, ak do dnesneho dna prosto nebola napisana a ani podpisana vypoved dohodou, nedostal ani klasicku vypoved na dva mesiace..a v praci od toho dna nebol (vypovedou ho privitali po tyzdnovej dovolenke) a dnes uz nastupil do novej prace.
Zamestnavatel mu nevyplatit mzdu za januar, napriek tomu ze v pracovnej zmluve je dohodnuty vyplatny den v mesiaci na 5. den, najneskor. Co sa tyka februara ani nepsomeniem radsej..
Dalsia vec su stravne listky. Od jeho nastupu do firmy 15.10.2006 nedostaval stravne listky a ani inak mu nebola zabezpecena strava, preukazetelne. Viem ze by mu mal zamestnavatel prispievat max. 55% z 89 sk co je 48,95 sk. Kolko je ta najnizsia suma, ktoru mu zamestnavatel musi prispiet na stravu?

Dakujem vam.
j.s
19.02.07,14:45
Vypoved dohodou neexistuje a ako si uviedla, neexistuje ani hodinova vypoved. Predpokladam, ze si mala na mysli dodhodu o skonceni pracovneho pomeru. Ak ju tvoj priatel nepodpisal, je neplatna, pretoze musi mat pisomnu formu a musia byt uvedene dovody ukoncenia prac.pomeru.
Tvoj priatel ma moznost uplatnovat si naroky z neplatneho skoncenia pracovneho pomeru, najneskor v lehote 2 mesiacov odo dna, kedy sa mal prac. pomer skoncit. Uplatnovat je treba na sude. Tvoj priatel moze (mohol) trvat na tom, aby ho zamestnavatel nadalej zamestnaval, jeho pracovny pomer nebol skonceny a preto by mal narok na nahradu mzdy.Ak ma moznost preukazat, ze nebola zabezbecena strava, je to argument k dobru. Necakal by som a konal by som.