andreaS
20.02.07,07:32
Ahojte,

prihlasila som svojho hafca do jednej sutaze na internete. Nejde o nejaku extra vyhru, "len" o diplom o najkrajsieho americkeho kokrika :) Na tejto stranke najdete fotky prihlasenych psikov:

http://www.kokrvnouzi.websnadno.cz/index.php?menu=8

Moj psik sa vola Casey, je odfoteny ako spi na bordovej deke.

Ak mozete, tak hlasujte. Nechcem nutit, aby ste hlasovali za toho mojho (i ked jasne, ze to potesi), ale ak sa vam bude pacit niektory iny, tak podporte jeho. Vsak prave o to ide - o najkrajsieho. :)

Dakujem.

PS: hlasuje sa tak, ze pod fotkami je tabulka a treba kliknut na meno psika, ktory sa vam paci.
andreaS
20.02.07,08:42
Ďakujem kazdemu, ktori co i len navstivi tuto stranku pocas tohto stresujuceho obdobia uzavierok :)
lenkak
20.02.07,19:32
- podarilo sa, je krásny.
Buková
20.02.07,19:37
Tvoj pes je krásny... bez slov.
jež
20.02.07,19:38
ako tam treba hlasovat?
lenkak
20.02.07,19:41
nájdi jeho meno v tabuľke,
je pod viacerými obrázkami, a stačí kliknúť na jeho meno.
Melnick
20.02.07,19:43
Aj tie šteniatka sú krásne ,ale zahlasovala som za "nášho".:D :D :D
Halli
20.02.07,19:46
Aj tie šteniatka sú krásne ,ale zahlasovala som za "nášho".:D :D :D


...on fakt vyzerá ako psík-poraďak... unavený po celom dni, ale spokojne oddychujúci ;)
fileva
20.02.07,20:06
andreaS, psík je rozkošný
Halli
20.02.07,20:08
Vyhrávame :D

...Casey
43/48%

22:48 hod.
andreaS
21.02.07,06:41
Dakujem vam vsetkym! Mam z toho velku radost...

Tu fotku som vybrala preto, lebo to je jeho obvykla poloha, stale spinka a vzdy sa vie takto rozkosne ulozit - vzdy musi mat hlavicku o nieco opretu :) Mame ho uz skoro tri roky ale stale sa ho nevieme nabazit, stale ho pozorujeme a zakazdym prekvapi niecim inym.

este raz dakujem

Inak mozete aj za tie steniatka hlasovat. To su tri rozne kategorie - steniatka, dospeli a veterani. Pod kazdou kategoriou je tabulka, takze celkom su tam tri tabulky, tak mozete v kazdej hlasovat.
Ľuba
21.02.07,06:51
46/49:D :D :D :D
bulnova
21.02.07,11:20
Je zlatý - nebudeš mať šteniatka ?
Chobot
21.02.07,12:05
Budem trochu provokatér, ale nezdá sa vám to nefér voči ostatným účastníkom, že takto ovplyvňujete výsledok súťaže? :rolleyes:
Melnick
21.02.07,12:42
Budem trochu provokatér, ale nezdá sa vám to nefér voči ostatným účastníkom, že takto ovplyvňujete výsledok súťaže? :rolleyes:
Odpusť nám ,ak môžeš.:) :) :)
Tatiana
21.02.07,13:01
Budem trochu provokatér, ale nezdá sa vám to nefér voči ostatným účastníkom, že takto ovplyvňujete výsledok súťaže? :rolleyes:Nie, lebo my sme veľký rodinný podnik....a hlasujeme za našu rodinu. A vedieme 61/55% čas 15:06
Evaman
21.02.07,13:21
Budem trochu provokatér, ale nezdá sa vám to nefér voči ostatným účastníkom, že takto ovplyvňujete výsledok súťaže? :rolleyes:

Vôbec nie :--- , lebo havko je aj tak najkrajší a keď má šikovného majiteľa.. :D . Kto nechce , nech nehlasuje ;) .
Halli
21.02.07,15:49
Budem trochu provokatér, ale nezdá sa vám to nefér voči ostatným účastníkom, že takto ovplyvňujete výsledok súťaže? :rolleyes:
Nie chobotík, každy može a nemusí dať bod... tu predsa nejde o žiadnu zvlaštnu cenu ako písala majiteľka... a ten psík je fakt super...;)
Simonab
21.02.07,16:10
Budem trochu provokatér, ale nezdá sa vám to nefér voči ostatným účastníkom, že takto ovplyvňujete výsledok súťaže? :rolleyes:

Myslím, že Andrei išlo aj o to zviditeľniť tú stránku o kokríkoch. Prečítala som ju celú a ešte aj niektoré tie hosťovské stránky a priznám sa bolo mi smutno veeľmi smutno. Boli tam bradáčikovia v núdzi, aj westíci v núdzi,..... no smutné ako človek zaobchádza s najlepším priateľom.
Priznám sa páčili sa mi všetky. Aj som zauvažovala presne ako Peter-Chobot či je to voči ostatným fér, ale je to súťaž. Vyhrať môže len jeden.
andreaS
21.02.07,16:46
Ja som aj v uvode napisala, ze hlasujte za najkrajsieho podla vas, ze to nemusi byt ten moj.

A steniatka by boli, avsak musi sa najst majitel fenky, ktory by mal zaujem o toho nasho. Urcite by som za krytie nic nevzala.

Planujem si zaobstarat este aspon dvoch takychto americkych kokrikov, ale najskor musim postavit domcek, lebo v panelaku mat viac psikov by bolo utrpenie pre vsetkych /susedia a hlavne psici/.

opat vam vsetkym dakujem. Je velka skoda, ze je to psik bez papierov, inak by sme mali urcite uspech aj na vystavach. Na druhu stranu sme radi, ze napriek tomu, ze je bez PP, tak z neho vyrastol americky kokrik :)
mlady par
24.02.07,21:05
máš to tam :0)
ajobs
24.02.07,21:10
Je naozaj krásny, má môj hlas.:) :) :)
Eulalia
25.02.07,06:41
Tí havkáči sú nádherní, ale srdce ma bolelo, keď som videla tých opustených. Najradšej by som si ich zobrala všetkých, ale nedá sa:mee: