rada
20.02.07,16:04
Prosím o radu. Márne sa pokúšam dopracovať k dôvodovej správe k novele obchodného zákonníka z roku 1999. Zákon bol vydaný pod č. 127/1999 Z.z. :mee: Skúšala som na stránke vlády, národnej rady, ministerstva financií ... avšak márne. Potrebujem iba vyššie uvedenú správu. Má niekto skúsenosti s ktorými sa so mnou ochotne podelí kde by som sa mohla ešte na internete pozrieť a predmetnú dôvodovú správu nájsť ? :confused:
Ďakujem. A na "revanš". ;)
josh
20.02.07,15:23
UTFG alebo krajsie povedane ja by som skusil v googli natukat "127/1999 dovodova sprava" bez uvodzoviek a hned prve to je :)
rada
20.02.07,15:33
UTFG alebo krajsie povedane ja by som skusil v googli natukat "127/1999 dovodova sprava" bez uvodzoviek a hned prve to je :)

Bolo by super ak by dôvodová správa po rozkliknutí tam bola.:mee: Ale nie je. Je to novela k zákonu z roku 2004. Aj tak ďakujem za ochotu.
Pôvodne som si myslela, že to nebude problém nájsť tak ako to býva v pripomienkovom konaní - predkladacia správa, dôvodová správa, rôzne doložky zlučiteľnosti ...Asi som sa mýlila :eek:
josh
20.02.07,15:47
aha, tak az tak daleko som sa nedostal. :) mas pravdu, nie je to tam.
elli
20.02.07,16:09
Prosím o radu. Márne sa pokúšam dopracovať k dôvodovej správe k novele obchodného zákonníka z roku 1999. Zákon bol vydaný pod č. 127/1999 Z.z. :mee: Skúšala som na stránke vlády, národnej rady, ministerstva financií ... avšak márne. Potrebujem iba vyššie uvedenú správu. Má niekto skúsenosti s ktorými sa so mnou ochotne podelí kde by som sa mohla ešte na internete pozrieť a predmetnú dôvodovú správu nájsť ? :confused:
Ďakujem. A na "revanš". ;)

v kniznici elektronickych dokumentov NR SR (virtualna kniznica): nrsr.sk - ceskoslovenská digitálna parlamentna kniznica - narodna rada 3 -
a potom bud cez "schodze" alebo cez "dokumenty - parlamentna tlac"

Tam sa mi podarilo najst aj dovodovu k povodnej 182/1993, ktora sa nikde inde "nevygooglovala"
ezexyel
21.02.07,07:54
v kniznici elektronickych dokumentov NR SR (virtualna kniznica): nrsr.sk - ceskoslovenská digitálna parlamentna kniznica - narodna rada 3 -
a potom bud cez "schodze" alebo cez "dokumenty - parlamentna tlac"

Tam sa mi podarilo najst aj dovodovu k povodnej 182/1993, ktora sa nikde inde "nevygooglovala"

ak by im to tam nahodou blblo, tak mozes aj priamo napisat mejla do NR SR a vyziadat si to. Trva im to par dni, ale odpisu a poslu ju - mam to vyskusane :D