Richard
11.06.04,20:15
Takže napriek negatívnym ohlasom na chat, som pridal tzv. shoutbox, ktorý je zjednodušnou verziou chatu...
Ide o testovaciu prevádzku, nielen čo do technických možností, ale aj užívateľských s ohľadom na ostatných, ktorí sa chcú odborné odpovede dozvedieť....

PRAVIDLÁ:
1. Shoutbox je určený len a len na mimoodborné témy Porady!
2. Všeobecné pravidlá platiace na Porade platia aj tu!

Ak sa bude "zneužívať" na odborné konzultácie, buď ho zruším, alebo k nemu zakážem prístup zneužívateľom!

NÁVOD:
V okne sa Vám zobrazia vždy nové príspevky po
- odoslaní Vášho,
- natiahnutí stránky, alebo
- stlačení "refresh". Čiže ak iba čítate a čakáte na odpoveď, stlačte čas od času refreš.
Príspevky sa dajú upraviť v archíve stlačením upraviť. Všetky príspevky sa uchovávajú.

Príjemné nočné rozhovory :-)
Jozef Mihál
20.01.06,21:19
Aha čo som našiel v archíve Porady. Takto vznikal šuťák.
Daska
21.01.06,07:22
Pekne, pekne sa ujal, len ma zmeny:
- zrusili sme refresh
- e nefunguje nam uprava a mazanie prispevkov
vladan
21.01.06,22:00
joj, ale ste ma vystrašili ... čítam prvý príspevok, nevšímajúc si dátum zadania, a kukám, že čoto je za novinku :D:D:D ... uff, to je výdych, už som myslela, že namiesto šuťáku máme chat :D:D:D
endrju
22.01.06,09:17
Vladi, neviem si predstaviť ako by to vyzeralo, keby sa klebetilo "stereo" na šuťáku a aj na chate súčasne. :D
Niektorí "závisláci" by mohli mať vážne problémy z predávkovania :cool:
Také niečo si predsa Richard nemôže zobrať na svedomie ;)
liba2
22.01.06,13:35
Vladi, neviem si predstaviť ako by to vyzeralo, keby sa klebetilo "stereo" na šuťáku a aj na chate súčasne. :D.........
Andrej, presne tak ako na poslednom kafčotrefe... pamätáš? :D :D
endrju
23.01.06,08:08
Libuša, no mohlo by to skutočne tak vyzerať. ;) Vydržali by sme to dlhšie ako jeden večer? :D :eek: Predávkovanie je strašná vec :rolleyes: