Lida
22.02.07,16:51
Dobrý večer ,
Mám živnosť 10 rokov a už dlhšie som rozmýšľala , že si založím s.r.o.
Pracovala som doteraz v obch.činnosti s tovarom , kde už nemám šancu s ním ďalej obchodovať kvoli konkurencii atď. Rada by som si založila s niekym s.r.o. aj v uplne inej sfére , možno by to stálo zato a podarilo sa začať podnikať s niečím iným ako som robila doteraz .
Obchodného ducha mám a aj nápadov len sa neviem nejak odraziť , skúste
poradiť, ďakujem
portfoliova
23.02.07,13:16
Liduš... a aký kapitál máš k dispozícii? A kedy by si chcela začať?
Lida
23.02.07,16:01
Začať by som chcela hneď , ale kapitál mám asi malý ...
Danila
23.02.07,16:09
Začať by som chcela hneď , ale kapitál mám asi malý ...Elán do podnikania je veľký kapitál. Ak si z BA, napíš mi aspoň okruh záujmov, možno sa k niečomu dopracujeme.
Lida
23.02.07,16:39
Doteraz som vo firme sama s tým , že mám ešte vždy svojich odberateľov , ale veľa ubudlo aj kvoli tomu , že nie som s.r.o. Preto rozmýšľam o založení
s.r.o. s niekým šikovným kto sa už v tom dobre vyzná a ma tiež nejaké aktivity , proste chcela by som napredovať . Som z BA ale neviem aké záujmy máš na mysli / súkromné , pracovné atď . /
Lida
24.02.07,09:39
Ten okruh záujmov je asi taký , že rada by som pracovala čo sa týka reklamy alebo nejakých služieb / doteraz pracujem s tovarom uplne iným /
Tak asi tak ...
Danila
24.02.07,09:55
Ten okruh záujmov je asi taký , že rada by som pracovala čo sa týka reklamy alebo nejakých služieb / doteraz pracujem s tovarom uplne iným /
Tak asi tak ...No to som chcela vedieť. Čiže obchod vymeniť za služby. Píšem ss.
Lida
24.02.07,10:12
odpovedám na správu áno mohli
rickman
24.02.07,18:27
ach vy tajnostkarky :) :)
misomiso
24.02.07,19:17
Aka fajn zoznamka nam z toho vznikla...:)
Lida
24.02.07,19:23
Prečo zoznamka ?
Danila
24.02.07,19:32
Prečo zoznamka ?To si misomiso len tak tipol.
Lida
24.02.07,19:37
Potom ti napisem ss , lebo zatial sa mi nedarí asi preto , že som nová
Danila
24.02.07,19:42
Potom ti napisem ss , lebo zatial sa mi nedarí asi preto , že som nováVšetci sme raz boli noví, počkaj, lebo táto téma patrí medzi náročnejšie. Oveľa ťažšie je poradiť kam a ako zainvestovať, než na ktorú stranu šibenice investíciu zaúčtovať.
Lida
24.02.07,19:46
ok , zatial ahoj budem tu zajtra
regius
07.03.07,14:44
uz si vymyslela, v com zacat? :)
Lida
09.03.07,13:34
Ja nejaké predstavy mám , ale ich realizácia vyžaduje dobré premyslenie .
Prečítala som si všetky príspevky , ktoré si zadal a aj odpovede čo ti
odpísali a ono je naozaj pravda , že čo sa týka podnikania s reklamou tak
tam pokiaľ nie si odborník a nemáš okolo seba veľmi schopných ľudí , ktorý sa v tom odborne vyznajú nemáš šancu začínať. Inak tu na porade som
pochopila , že asi veľmi ťažko je nájsť spoločníka , je to možno riziko alebo obava , proste značná opatrnosť nevieš kto je kto. Ale veľa vecí som si
prečítala zaujímavých . Tak asi toľko
drozdi
12.03.07,15:08
oki....potrebujem, alebo vlastne som uvažoval o partnerstve v Blave...
Barakon
14.03.07,17:19
Viem vás pochopiť, ale podnikanie je založené na nápadoch, /to čo večšina laickej verejnosti chápe ako podnikanie-kradnúť podvádzať arizovať, privatizovať resp. prichvatizovať , to nie je podnikanie, ale v normálnm štáte trestná činnosť/, čo ste vyhorela, alebo pôvodne ste niekomu nápad ukradla a dnes neviete ako ďalej , vám bude asi ťažko niečo radiť. Tu sa vzájomne radí , ale neponúkajú sa zadarmo podnikateľske nápady - odporúčam vstúpiť do vhodnej politickej strany, možno, že sa vám tam začne dariť a budeme vás voliť, lebo doposiaľ sme volili volov a vy máte aj nejaké podnikateľské skúsenosti, to by bolo sa možno aspoň pre vás dalo zúžitkovať, tzn. proti podnikateľsej verejnosti. Prajem Vám zdravý rozum a nie špekulácie. S pozdravom
Lida
15.03.07,14:57
Skvelé , trafil si sa úplne presne , ja som ináč bohužiaľ ta , čo si zakladala na odborností , na serioznosti a predsa som urobila chyby , ktoré dnes veľmi ľutujem , dávno som pochopila , že podnikanie je aj hnus , ale aj napriek tomu sa nevzdávam
drozdi
16.03.07,04:25
S akým tovarom si pracovala? A prečo si mysliš že Ti to už nepojde?
Pýtam sa preto aby sme sa nahodou nepustili do niečoho podobného....
Dnes tovar je velmi široký pojem...Dnes sa predáva už vsetko ako tovar. Dokonca aj peniaze sa stali tovarom...za 1000 Sk si možeš kupiť napr.1500/ ako príklad/, alebo aj ludia sa predavaju.....
Dobre...skus odpisať.....
Pre začiatok Lidka ...je to len nápad...skusme zistiť ako a kedy a kde v Blave funguju klasické predajné trhy...samozrejme ak suhlasiš...
Lida
16.03.07,17:30
napísala som Ti ss