Nefertiti
22.02.07,20:12
Prosim, poradte mi.

Odchadzam do zahranicia na studijny pobyt, tak som sa so
sefkou a personalistkou nepisane dohodla, ze odidem z firmy a podpisem vypoved dohodou, zaucim novu kolegynu a zostanem dva mesiace s tym, ze mu vyplatia premie za nov, dec, jan.
Sefka ale za mnou prisla, ze mam napisat vypoved dohodou koncom mesiaca a odist bez premii.
Pracujem vo firme na dobu neurcitu.
Mozem od nich ziadat bez akychkolvek problemov 2-mesacnu vypovednu lehotu?
Potrebujem surne poradit...
Dakujem
j.s
22.02.07,20:36
Musim ta trosku poopravit. Vypoved dohodou nemozes podpisat, pretoze neexistuje. Urcite mas na mysli dohodu o skonceni pracovneho pomeru. Tu pri tejto dohode neexistuje vypovedna lehota, lebo ako som uviedol nejde o vypoved. Pracovny pomer ukonceny na zaklade dohody sa konci dnom uvedenym v dohode. Ak chces skoncit az o 2 mesiace, musi byt v dohode uvedeny tento datum. Vypovednu dobu je mozne uplatnit ak ide o vypoved zo strany zamestnanca alebo zamestnavatela.
Ty ako zamestnanec mozes dat vypoved bez udania dovodu (alebo z akehoklovek dovodu) a vtedy bude platit ta 2mesacna vypovedna doba.
STRELEC
22.02.07,21:03
Len trocha doplním: ... výpovedná lehota po podanej výpovedi začne plynúť prvým dňom nasledujúceho mesiaca po mesiaci podania výpovede. Teda ak dáš výpoveď zamestnávateľovi vo februári (=jednostranný úkon), tak Tvoj pracovný pomer skončí dňa 30.04.07.
adv
23.02.07,08:04
nezamenate si trocha pojmy premie a odstupne ? ide Vam o premie ci odstupne ?